اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

ویژگی های کسب و کار در مالتا

  • شرکت های پیش ساخته در دسترس می باشند.
  • شرکت های محدود خصوصی جدید می توانند ظرف 24 ساعت ثبت شوند.
  • شرکت های تک سهامدار مجاز می باشند.
  • شرکت های تک سرپرست، مجاز می باشند، سرپرست های شرکت نیزمجاز هستند.
  • یک منشی شرکت مورد نیاز است
  • حساب ها به صورت سالیانه آماده سازی، نگهداری وحسابرسی شوند.

شرکت های خارجی نیز ممکن است شعبه های شرکت خود را در مالتا ثبت کنند، در حالی که برای افرادی که به دنبال راهی ساده تر برای انجام کسب و کار در کشور هستند، مالکیت فردی بهترین گزینه است. کارشناسان ما در ثبت شرکت در مالت می توانند به شما در انتخاب نوع مناسب شرکت کمک کنند. شرکت خارجی باید همچنین ترازنامه شرکت، حساب سود و زیان و اظهارات حسابرسی را ثبت کند. هر گونه تغییری که در مقررات شرکت یا مؤسسه شرکت خارجی رخ می دهد، و نیز تغییرات مربوط به نمایندگان شرکت یا نماینده مجاز، باید به ثبت رسیده باشد.

این شعبه باید فعالیت های مشابه با شرکت مادر در سرزمین مالتی انجام دهد. این شرکت همچنین نیاز به رعایت قوانین مالتی برای ارائه صورت های مالی سالانه و همچنین اصول مالیاتی در کشور دارد.اگر شرکت مادر بخواهد تمام فعالیت های خود را در مالت تمام کند، شعبه می تواند به عنوان شرکت دیگری در کشور محصور شود. تصمیم برای بستن شعبه باید یک ماه قبل از شروع آن به ثبت کننده ارسال شود.بخش های بسیاری وجود دارند که شعبه های مالت ممکن است در آن فعالیت نمایند: داشتن سهام در شرکت های غیرمالی، نگهداری و اجاره کالا، بانکی، بیمه، سرمایه گذاری، فعالیت های تجاری با ساکنین یا غیر ساکنین. بسیاری از فعالیت های فوق در کشورهای دیگر ممنوع است.

شرکت های مشارکتی در مالتا تنها می تواند توسط دو طرف در یک پروانه مشارکت در مالت آغاز شود. قانون تجارت در مالتا دو نوع مشارکت را به رسمیت می شناسد: مشارکت عمومی و خصوصی. در صورت مشارکت عمومی، اعضاء به طور مشترک و جدی مسئولیت بدهی و تعهدات شرکت مالت را به عهده خواهند داشت. مشارکت های محدود از یک شریک کلی و یکپارچه تشکیل می شود. شریک عمومی مسئولیت کامل بدهی ها و تعهدات شرکت را بر عهده خواهد داشت در حالی که شریک خصوصی به میزان مشارکت خود پاسخگو خواهد بود.

همچنین ثبت شرکت در مالتا، به بیزنس پلن یا طرح توجیهی فعالیتی که قصد راه اندازی آن را دارید، نیاز دارد. یعنی شما قصد دارید چه فعالیتی را در مالتا انجام دهید؟ آیا ثبت شرکت در مالتا با این طرح می تواند برای شما سود آور باشد یا خیر؟ آیا منجر به کارآفرینی در مالتا خواهد شد یا خیر؟ چه میزان سرمایه برای ثبت شرکت در مالتا در نظر گرفته اید؟ محل شرکت شما در کدام نقطه از خاک مالتا قرار است باشد؟ و غیره. این ها مسائلی هستند که در بیزنس پلن یا طرح توجیهی فعالیت شما باید درج شود و به تایید دولت مالتا برسد.

ثبت شرکت در مالتا - مزایای ثبت شرکت در مالتا و قراردادهای دو گانه مالیاتی
مالت قراردادهای دوگانه مالیاتی را با 70 کشور امضا کرده است تا از پرداخت مالیات دوگانه درآمد جلوگیری کند و مالیات کمتری را در مورد سود سهام و درآمد برای شرکت های خارجی که به طور غیرواقعی هستند، اما فعالیت های تجاری دارند، قرار دهد.

معاهدات مالی دوگانه، سرمایه گذاران خارجی را جهت ثبت شرکت و سرمایه گذاری در مالتا تشویق می کند و با تمام کشورها، از جمله کشورهای نو ظهور امضا می شوند. بسیاری از معاهدات در حال حاضر به اجرا در می‌آیند و برخی دیگر تنها امضا شده اند، اما هنوز به اجرا در نیامده اند. نمونه هایی از آن قراردادهایی با کوراکائو یا اوکراین است و همچنین معاهدات چندگانه ای که با آذربایجان، بوسنی و هرزگوین یا عمان منعقد شده است. مالت همچنین توافقنامه های مالیاتی با سایر کشورها امضا کرده است.

در اینجا چند مثال در مورد نحوه استفاده از مقررات معاهدات مالیاتی دوگانه وجود دارد: اگر یک موسسه به طور غیرمستقیم دارای حداقل 25 درصد از سرمایه یک شرکت مالتی است که از اعضای آن ساکن کشور آلبانی، چین، فنلاند، آلمان، مجارستان، کره، کویت، لتونی، لوکزامبورگ یا هلند باشد، مالیات بر سود سهام 5٪ است، در حالی که در موارد دیگر 15٪ است. شرکتی که حداقل 25 درصد از سرمایه یک شرکت در دانمارک را دارد، هیچ مالیاتی برای سود سهام و همچنین 15 درصد دیگر را در سایر موارد پرداخت نخواهد کرد.

یک شرکت مالتایی که با حداقل 10٪ از سرمایه ای که توسط ساکنان فرانسه، لهستان، سوئد یا سوئیس تشکیل می گردد، معافیت مالیات بر سود سهام خواهد داشت. مالیات منصفانه برای منافع و حقوق و دستمزد از 15٪ تجاوز نمی کند.همان گونه که در معاهدات مالیات دوگانه مالت تعریف شده است در رابطه با شرکت ها، محل اقامت شرکت در مالت می تواند یک محل مدیریت، یک شعبه در مالت، یک دفتر، کارخانه یا کارگاه و همچنین سایر موسسات مانند معادن، چاه های نفت یا گاز یا معادن باشد.

کشورها و حوزه های قضایی که معاهدات دوگانه مالیاتی با مالت را امضا کرده اند عبارتند از: آلبانی، استرالیا، اتریش، بحرین، باربادوس، بلژیک، بلغارستان، کانادا، چین، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، مصر، استونی، فنلاند، فرانسه، گرجستان، آلمان، یونان، گورنسی، هنگ کنگ، مجارستان، ایسلند، هند، ایرلند، جزیره من، ایتالیا، جرسی، اردن، کره، کویت، لتونی، لبنان، لیبی، لیختناشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالزی، موریس، مونتانگو، مراکش، هلند، نروژ، پاکستان، لهستان، پرتغال، قطر، رومانی، روسیه، سان مارینو، عربستان سعودی، صربستان، سنگاپور، اسلواکی، اسلوونی، آفریقای جنوبی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، سوریه، تونس، ترکیه، متحده امارات متحده عربی، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا و اروگوئه.همچنین ثبت شرکت در مالتا می تواند پس از گذشت مدتی حدود 3 الی 4 سال از ثبت شرکت، رعایت قوانین لازمه و پرداخت مالیات های تعیین شده به دولت مالت، منجر به اخذ اقامت دائم مالت شود.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>