اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از افزایش هشت درصدی حمل کالا از بندر امام خمینی در فروردین ماه امسال خبر داد.

بندر امام خمینی

به گزارش تین نیوز به نقل از مانا، غلامعباس بهرامی نیا افزود: در این مدت 772 هزار و 190 تن انواع کالا از مبدا بندر امام خمینی به سایر نقاط کشور حمل شده است.

وی گفت: عمده کالاهای حمل شده از بندر امام خمینی شامل ذرت دامی در 11 هزار سفر جاده‌ای به میزان 270 هزار تن، کنجاله بیش از 6 هزار سفر با 126 هزار و 308 تن، انواع ترکیبات شیمیایی سه هزار و 504 سفر با 80 هزار تن و دانه های روغنی و دامی دو هزار سفر با 52 هزار تن بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان بیان کرد: حمل کالاهای اساسی و وارداتی مورد نیاز کشور از بندر امام خمینی بدون هیچ مشکلی ادامه دارد.

به گفته وی در این مدت بخش مهمی از کالاهای تخلیه شده در بندر امام خمینی نیز از طریق خطوط ریلی به سایر نقاط کشور حمل شده است.

شایان ذکر است بیش از 200 فروند شناورهای حامل کالاهای اساسی از ابتدای فروردین تا اوایل اردیبهشت ماه سال جاری در بندر امام خمینی تخلیه شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از 72 درصد افزایش نشان می دهد.

بندر امام خمینی در 120 کیلومتری جنوب مرکز خوزستان و در سواحل خورموسی واقع شده است. این بندر مهم و استراتژیک مهم‌ترین بندر عملیاتی جمهوری اسلامی ایران پس از بندر شهید رجایی در استان هرمزگان است.

منبع: تین نیوز

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>