اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

نگهداری انواع داروها و شربت های خوراکی در مکان های گرم به ویژه در داخل خودرو و در هنگام مسافرت و استفاده از آنها در مواقع لزوم می تواند عوارض جبران ناپذیری را برای شخص ایجاد کند.

داروها را به هیچ عنوان در پشت شیشه، داشبورد و صندوق عقب ماشین نگهداری نکنید، زیرا گرمای بالای محیط خودرو باعث می شود که مکانیسم های موجود در دارو به ویژه شربت های خوراکی تغییر ماهیت یافته و در صورت استفاده اشخاص از این داروها باعث مسمومیت ناشی از دارو در افراد شود.هر چند که قرص ها و داروهایی که به اصطلاح جامد هستند، از ثبات بیشتری برخوردار بوده، اما این داروها نیز مستثنی از این قاعده نیستند.

برخی خانواده ها در هنگام سفر داروهای مختلفی مانند استامینوفن، دیکلوفناک و داروهای ضدتهوع را با خود حمل می کنند که این مسئله با سلامت افراد در تناقض است زیرا مصرف خودسرانه این داروها باعث بیماری های دیگری مانند افزایش فشارخون، خون ریزی معده، سردرد، سرگیجه و دیگر عوارض دارویی می‌شود.

بعضی افراد در هنگام مسافرت با ماشین و قطار دچار حالت تهوع می شوند که استفاده از نصف داروی ضدتهوع که به داروی مسافرت معروف است می تواند در زمینه جلوگیری از این حالت مؤثر واقع شود اما اگر این دارو در طول 24 ساعت 2 تا 3 عدد مورد استفاده قرار گیرد ممکن است باعث فلج اندام های صورت مثل چشم، و رعشه دست و پا شود.

شربت آبلیمو یکی از بهترین شربت های خوراکی در طول سفر و در هنگام مبتلا شدن فرد به انواع مسمومیت ها به ویژه مسمومیت های دارویی است زیرا به دلیل خاصیت اسیدی بودن آبلیمو این ماده می‌تواند باکتری ها و سموم موجود در بدن فرد را تا هنگام مراجعه به مراکز درمانی رفع کرده و استفاده از آن در این هنگام بلامانع است.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>