اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

تی پاد

طرح اولیه استارت آپ سوئدی «این راید» برای تولید یک کامیون خودران در سال 2016 مطرح شد و حال سازندگان این کامیون در نمایشگاه دیترویت 2018 اقدام به معرفی کانسپت جدید خود به نام «تی پاد» به عنوان اولین کامیون الکتریکی و بدون راننده کرده اند.

کامیون های مفهومی خودران ازجمله بخش های جذاب نمایشگاه خودرو بوده و به دلیل سازگاری با محیط زیست و هوشمندی بالا از نیازهای آینده صنعت حمل ونقل محسوب می شوند.

«تی پاد» یکی از کامیون های خودران آینده است که 7 متر ارتفاع، 20 تن وزن داشته و با 15 پالت استاندار، انرژی در حدود 200 کیلووات بر ساعت تولید کرده و مسافتی در حدود 200 کیلومتر را با یک بار شارژ طی خواهد کرد.

این خودروی 20 تنی توسط استارت آپ سوئدی "آین راید" در حال گسترش است و سرمایه گذاری ویژه ای در باتری های آن انجام شده است. در نسخه ارائه شده این کامیون هیچ فضایی برای راننده وجود ندارد و به همین دلیل از جذاب های دیترویت محسوب می شود.

تی پاد

امروزه و به منظور حجم بالای جابه جایی کالا و خدمات بیش ازپیش به وسایل نقلیه بزرگ نیاز داریم و با توجه به اینکه این وسایل در گروه وسایل نقلیه آلاینده محیط زیست قرار می گیرند و همچنین تولیدکننده گازهای گلخانه ای هستند، تمرکز سازندگان به کامیون های سازگاربامحیط زیست جلب شده و استقبال بازار نیز از این دست خودروها بیشتر شده است.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>