اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

تائوبائو یکی از بزرگ ترین وب سایت های تجارت الکترونیک در جهان است و همچنین یکی از 10 سایت اینترنتی پر بازدید بر اساس الکسا می‌باشد.

تائوبائو ( اسم چینی: 淘宝网) یک وب سایت خرید آنلاین آنلاین چینی است که در Hangzhou چین واقع شده است. وبسایت Taobao بزرگ ترین مرجع آنلاین B2c و C2c در چین است که زیر مجموعه ای از Alibaba Group (گروه علی بابا) است که خرید در آن نیازمند داشتن حساب بانکی در چین می باشد.در این وبسایت بزرگ در هر دقیقه 50٫000 خرید انجام می شود! پیشتاز دلیور تنها عامل خرید ارزانترین کالاها به صورت جزیی و کانتینری از سایت Taobao در ایران می‌باشد.

در بیشتر مواقع کالای مورد نظر شما با یک جستجوی تخصصی در سایت Taobao چیزی در حدود 10 برابر ارزان تر از کالای مشابه در ایران می باشد. اولین بار تجارت الکترونیک در چین با یک پلتفرم تجاری آغاز شد و آن چیزی نبود جز Taobao و به همین دلیل است که تا این حد محبوب می باشد. در حال حاضر تجارت در تائوبائو بیش از 76% کل تجارت الکترونیک کشور پهناور چین را به خود اختصاص داده و تا سال 2013 به بیش از یک تریلیون ! یوان افزایش داشته یعنی چیزی در حدود 160 بیلیون دلار در سال , در تائوبائو در هر دقیقه 50٫000 معامله انجام می شود که این خود جزو شگفتیهای این فروشگاه زنجیره ای آنلاین می‌باشد.

برای هر معامله تجاری در Taobao، باید یک بخش از بازخورد مشتری باشد که عامل تعیین میزان فروش برای مغازه است. بنابراین، صاحبان مغازه اغلب تلاش می کنند تا نظرات مثبت را به حداکثر برسانند و موارد منفی را حذف کنند. حتی مذاکرات سودآور بین فروشندگان و مصرف کنندگان برای ارزیابی رضایت آنها نسبت به کالاها و تجارب خریدشان رخ می دهد. به منظور جمع آوری دیدگاه های عمومی نسبت به خدمات Taobao، ابزار جستجو و سایر توابع برای تعیین و یادگیری خواسته های کاربران مورد استفاده قرار می گیرد که می‌تواند Taobao را بهبود بخشید.

نظرسنجی هایی که به مصرف کنندگان Taobao داده می شود:

  • موانعی که در هنگام استفاده از محصول مواجه می شوید.
  • توصیه و بررسی محصولات شما
  • فرکانس های استفاده شما در محصول و یا اهمیت آن محصول خاص به خود کاربران
  • سطح رضایت نسبت به جنبه های خاص، از جمله طرح بصری و تایپوگرافی، روش و راهنمای آموزشی
  • سطح رضایت کلی نسبت به محصول
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>