اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

بخش کشاورزی نقش مناسبی را در اقتصاد استرالیا بازی می کند، همچنین بیشترین انگیزه در سرمایه گذاریهای بین المل در این بخش یعنی زنجیره عرضه محصولات کشاورزی بوده است.

تنوع آب و هوایی، بارش های منظم، و نوع خاک باعث تنوع و گستردگی در شرکتهای تولید کننده صنایع کشاورزی گردیده است، که می توان از باغبانی و محصولات مناطق گرمسیری، پرورش آبزیان دریایی و رودخانه ای، تولید انواع بذرها، دانه های روغنی و الیاف، چراگاه های و تولید خوراک دام، پرورش گونه های اصیل، تولید محصولات جنگلی و چوب را نام برد.

استرالیا دارای مزایای منحصربفرد و وپژه در تولید مجصولات کشاورزی است که آن را از سایر سرزمین ها متمایز میسازد. محدود بودن و عدم ارتباط جغرافیایی این سرزمین با سرزمین های دیگر کمک می کند که ارائه کننده کالاهای با کیفیت بالا و منحصر بفردی باشد. در منطقه اقتصادی آسیا، موافقت نامه های تجارت آزاد و همچنین تولید فصلی متفاوت از نیمکره شمالی به معنی توانمندی شرکت های استرالیایی به ارائه محصولات کشاورزی در تمام فصول سال به بازار جهانی است.

کشاورزی استرالیا مداوم هم دربخش تامین مالی و هم در زمینه علمی کشاورزی مورد حمایت بوده است که این باعث رشد متوسط 2 درصدی در بهره وری محصولات کشاورزی در 50 سال گذشته بوده است. قابل رقابت بودن در تجارت محصولات کشاورزی حرکتی از توسعه تولیدات محلی به استفاده از فن آوری و توسعه همکاری های بین المللی می باشد.

نوآوری به طور مداوم در عرصه ماشین آلات کشاورزی، برنامه های پیشرفته در پرورش گونه های دامی و گیاهی و استفاده از راه حل های هوشمندانه در حمل و نقل از توانمندیهای صنعت کشاورزی استرالیا برای ارسال کالاهاییدر سطح جهانی در بازار می باشد.

هر ساله بیش از 70 درصد محصولات تولیدی در مزارع استرالیا صادر می گردند. در بیست سال گذشته به دلیل افزایش تقاضا برای کالاهای با کیفیت بالا و با ارزش تولید و صادرات این کشور در صنعت گوشت و محصولات لبنی افزایش چشم گیری داشته است.

یکی دیگر از توانمندیهای استرالیا در این صنعت به دلیل کاهش منابع آب در سرزمین های کم آب جهان به علت بروزخشکسالی های حاصل از تغییرات آب و هوایی در دهه های گذشته ارائه سرویس ها تخصصی شامل:

  • مدیریت منابع آب.
  • تکنولوژی استفاده مجدد و بازیافت آب.
  • زیر ساخت ها و تکنولوژی پیشرفته.

 دولت استرالیا از سرمایه گذاران اصلی در مورد آب است که فرصت های مناسبی را در این زمینه فراهم کرده است.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>