اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ارسال بار از آلمان به ایران
صنعتگران و تجار زیادی علاقه مند به مراودات تجاری و ارسال بار از آلمان به ایران هستند.نحوه ارسال از آلمان به ایران یکی از دغدغه های اصلی بعد از خرید محصول مورد نظر و توافقات مربوطه می‌باشد که در جهت ارسال به موقع کالا در قیمت مناسب ارسال بار از آلمان به ایران مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مدت زمان حمل هوایی از آلمان
ارسال بار از آلمان به ایران از فرودگاه های مختلف بین المللی آلمان صورت می گیرد.بنابراین، مدت زمان حمل هوایی از آلمان به نوع ایرلاین، به نوع هواپیماهایی که در اختیار آن ایرلاین است و همچنین به نوع پرواز( مستقیم و غیر مستقیم)، ناوگان هوایی ( ایرانی و خارجی) و تعدد پرواز فرودگاه مبداء بستگی دارد.

مدت زمان حمل هوایی از آلمان بسته به نوع ایرلاین و آنچه گفته شد اغلب بین 2 تا 5 روز می باشد. هزینه حمل بار از آلمان و زمان حمل هوایی از آلمان یکی از معیارهای بسیار مهم بازرگانانی است که قصد ارسال بار از آلمان به ایران را دارند. 

هزینه حمل بار به آلمان
آلمان یک کشور تاریخی با جاذبه های گردشگری فراوان است که هرساله مقصد توریست های زیادی از سراسر جهان قرار می گیرد. این توریست ها با قیمت فریت بار مناسب بار خود را به صورت مقرون به صرفه و با صرف کمترین هزینه حمل بار به آلمان، کالای خود را در مقصد تحویل می گیرند.

در سال 2017 آلمان در لیست توریست دوست ترین کشورهای جهان، جایگاه نهم را از آن خود کرده است. این کشور همچنین، در رتبه بندی کلی بهترین مقاصد توریستی جهان، جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است. دلیل آن نیز امتیازات بالا در منابع تجاری و فرهنگی و نیز دسترسی از طریق سفر های هوایی است.

بنابر آنچه گفته شد، ایرانیان زیادی نیز قصد سفر به آلمان یا قصد مهاجرت های کاری و تحصیلی به این کشور را دارند. یکی از مسائلی که مسافران را درگیر خود می کند، نحوه حمل بار همراه مسافر، قیمت فریت بار به آلمان و هزینه حمل بار به آلمان است.

قیمت فریت بار به آلمان
فریت اساسا زمانی است که فردی می خواهد به خارج از کشور، لوازم زندگی اش را بفرستد (مثلا کسانی که قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارند) و این لوازم بیشتر از حد مجاز تعیین شده در هواپیما باشد، باید بار را اصطلاحا فریت (freight)کرده و در مورد قیمت فریت بار به آلمان بسته به حجم و وزن کالا هزینه حمل بار به آلمان مشخص می شود.البته قیمت فریت بار به آلمان و اساسا هزینه حمل بار به آلمان، به ایرلاین و نوع پرواز بستگی دارد.

هزینه حمل بار از آلمان
حجم ارسال بار از آلمان به ایران در 12 ماه سال 96 طبق آمار گمرکات ایران 3,072,069,360 دلار گزارش شده است.تنها در روز 19 مرداد ماه سال 95 واردات ایران از آلمان به مبلغی معادل 19 میلیون و 352 هزار دلار رسید. با مشاهده این ارقام می توان به راحتی دریافت که واردات از آلمان برای بسیاری از تجار اهمیت زیادی دارد و تجار خواهان واردات با کمترین هزینه حمل بار از آلمان‌می باشند.

هزینه حمل بار از آلمان برای کالاهایی مانند گندم، جو، انواعی از ماشین آلات، مولد گازی، مکمل های دارویی برای خرده فروشی که تولید داخلی مشابه ندارند یا داروهایی که تولید داخلی ندارند و همچنین آنتی سرم‌ها، مشتقات خونی و محصولات مصونیت، ماشین های بافندگی تاروپودباف برای پارچه بافی، ماشین آلات و دستگاه ها آماده کننده یا تغییر شکل دهنده توتون و تنباکو که جزء اقلام وارداتی کشور ما از آلمان هستند

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>