اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

جمهوری کره (کره جنوبی)
کره جنوبی کشوری با مساحت 100,210 کیلومتر مربع در شرق آسیا است. جمهوری کره در مجاورت دریای‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زرد و در همسایگی ژاپن، چین و کره شمالی واقع شده است. پایتخت این کشور شهر سئول است.جمهوری کره یکی از اعضای گروه 20 و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه می باشد. این کشور توسط بانک جهانی جزء اقتصادهای دارای درآمد زیاد و توسط صندوق بین المللی پول به عنوان یکی از اقتصادهای پیشرفته طبقه بندی است.

از سال 1963 و به مدت 40 سال، درآمد سرانه این کشور بر حسب قدرت خرید، چیزی نزدیک به 14 برابر افزایش یافت و این پیشرفت سبب شد تا کره جنوبی از نظر اقتصادی به کشوری ثروتمند و پیشرفته تبدیل‌شود.

نرخ حمل بار از کره
امروزه کره جنوبی یک کشور توسعه یافته است و اقتصاد موفق این کشور الگویی مناسب برای بسیاری از کشورهای در حال توسعه می باشد. با این وجود کره جنوبی همچنان حرکت خود را به سوی رشد اقتصادی سریع، همراه با بیشترین میزان تولید ناخالص ملی، تولیدات صنعتی، صادرات به جهان ادامه می دهد.

حمل بار هوایی از کره
سریعترین روش صادرات و واردات از کره، حمل بار هوایی از کره می باشد. کره جنوبی دارای فرودگاه های بین‌اللملی زیادی همانند فرودگاه بین المللی گیمپو ( Gimpo International Airport) در شهر سئول، فرودگاه بین المللی اینچئون ( Incheon International Airport)، فرودگاه بین المللی گیمهی ( Gimhae International Airport) در شهر بوسان، فرودگاه بین المللی دائگو ( Daegu International Airport)، فرودگاه گوانگجو ( Gwangju Airport)، فرودگاه بین المللی چئونگ جو ( Cheongju International Airport) و فرودگاه بین المللی ججو ( Jeju International Airport) می باشد که حمل بار هوایی از کره از آن ها انجام می شود.

حمل بار هوایی از کره سریع ترین روش های حمل بار از کره می باشد. مدت زمان حمل بار هوایی از کره بسته به نوع ایرلاین بین 3 الی 5 روز می باشد.

فریت و ارسال بار به سئول
بسیاری از مهاجران و توریست های ایرانی برای ارسال بار همراه خود در فرودگاه با محدودیت های نهاده شده توسط شرکت های هواپیمایی روبرو می شوند. برای رفع این مشکل باید بار به صورت فریت بار به مقصد ارسال شود. همچنین بسیاری از تجار قصد ارسال نمونه بار خود به کره و ارسال بار به سئول را دارند. 

نرخ حمل بار از کره
دریافت هزینه و نرخ حمل بار از کره یکی از مشکلات و دشواری های بازرگانان بوده است. سایت نرخ حمل در جهت سهولت کار شما برای دریافت نرخ حمل بار از کره و سایر کشورها سرویسی را در خدمت شما گذاشته که با استفاده از آن می توانید به صورت کاملا آنلاین و بدون پرداخت هیچ هزینه ای نرخ حمل بار خود را دریافت کنید.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>