اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

ماک

سری کامیون های Pinnacle شرکت ماک (MACK) از سری کامیون های قدرتمند و سخت جان شرکت ماک می باشد که در عین سبک بودن توانایی حمل اجسام و بار سنگین را داشته و مصرف سوخت بسیار پایینی هم دارد. یکی از مدل های سری Pinnacle شرکت ماک، Pinnacle Sleeper نام دارد 

Pinnacle Sleeper مناسب بارگیری های سنگین با قابلیت استفاده به عنوان بالابر و همچنین کشنده در مسیرهای طولانی می باشد. این مدل از کامیون های ماک (MACK) دارای نیروی بسیار قوی و همچنین مصرف بسیار بهینه سوخت بوده تا در مسیرهای طولانی و شرایط سخت به خوبی پاسخگوی نیاز راننده باشد. Pinnacle Sleeper دارای 6 "زیر مدل" می باشد: مدل شاسی تخت، شاسی متوسط، شاسی بلند، Pinnacle محور جلو وPinnacle محور عقب.

سری کامیون های Pinnacle Sleeper به دلیل استفاده از تکنولوژی روز شرکت ماک، دارای سنسورهای متنوعی برای ایجاد توازن و ثبات در داخل کابین می باشند، به طوریکه نوع و وزن باری که حمل می شود تأثیر منفی بر روی تعادل کامیون و کابین نگذارد. این سنسورها به راننده کمک می کنند تا در شرایط دشوار و خاص به تنطیم تعادل ماشین بپردازند. همچنین نیروی ثقل مرکزی و کابین چهار گوشه Pinnacle Sleeper به تعادل دقیق تر کامیون کمک ویژه ای می کند.

طراحی و ظاهر کامیون Pinnacle Sleeper ماک
طراحی آیرودینامیک Pinnacle Sleeper باعث می شود تا نیروی کمتری صرف حرکت کامیون بشود، ضمن اینکه زاویه دید زیادی را در اختیار راننده می گذارد تا کاملا به فضای محیط اشراف داشته باشد.Pinnacle Sleeper ثبات بالایی دارد، یکی از حرفه ای کامیون های موجود است که در زمان کوتاهی آماده به کار می‌شود و همچنین هزینه های پایینی را به راننده تحمیل می کند. سطح بیرونی کابین راننده نیز دارای میله تعادل کامل و همچنین تمیزکننده خودکار پله می باشد تا راننده در حین ورود و خروج بالاترین امنیت ممکن را داشته باشد.

تعبیه یک اتاق خواب شخصی در کامیون Pinnacle Sleeper ماک
یکی از مسائلی که خیلی از کامیون داران با آن مواجه هستند، احساس راحتی و آسایش هنگام سفرهای طولانی می باشد. آنها معمولا کمتر به سفرهای طولانی میروند زیرا کامیون آنها احساس مناسبی و راحتی برایشان مهیا نمی کند. اما Pinnacle Sleeper کاملا متفاوت از دیگر کامیون هایی است که میشناسید. حتی اگر هفته ها از خانه خود دور باشید، شرکت ماک به شما اجازه نمی دهد کوچک ترین احساس دوری از خانه را داشته باشید!  چوب لباسی و میز کنار تخت نیز دقیقا تداعی کننده اتاق خواب شخصی یک فرد می باشند که شرکت ماک برای احساس راحتی راننده آن را طراحی کرده است.

ویژگی ها و نکات برجسته در کامیون Pinnacle Sleeper ماک
نیروی گرمایشی، سرمایشی، تهویه هوا و نیروی برق همگی به صورت مجزا از موتور ماشین تغذیه می شوند و در هر شرایط آب و هوایی به سرعت به حداکثر کارایی میرسند. همچنین نوع نورپردازی و طراحی چهارگوشه داخلی کابین از انعکاسات خطرناک نور و همچنین افزایش نقطه کور راننده جلوگیری می کند.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک کامیون باید داشته باشد، کنترل راحت کامیون بدون ایجاد حواس پرتی است. شرکت ماک در کامیون Pinnacle Sleeper خود دکمه ها و کنترل های بسیار مناسبی را طراحی کرده به طوریکه کنترل کامیون به صورت تلسکوپی و اهرمی انجام خواهند شد. این مسئله باعث می شود سریعا دست خود را به صفحه جلوی فرمان برسانید و بدون نگاه کردن به اهرم ها تنظیم دلخواه خود را انجام دهید. مسلما این ویژگی ها باعث افزایش امنیت حین رانندگی و سفر خواهند شد.

تجهیزات داخلی کامیون Pinnacle Sleeper ماک

  • موتورهای Mack MP7 و Mack MP8
  • موتور MP7
  • موتور MP8

این موتورهای بهینه سازی شده ماک(MACK) باعث افزایش قدرت اسب بخار اما گشتاور کم می شوند تا کامیون خود را به راحتی و به طرز دلخواه در جاده ها کنترل کنید.

موتور MP7 11 لیتری دارای 325 تا 405 قدرت اسب بخار و دارای نرخ گشتاور 1200 تا 1560 lbs بر فیت می‌باشد.(420 اسب بخار در 2100 دور در دقیقه).

موتور MP8 13 لیتری دارای 415 تا 505 قدرت اسب بخار و نرخ گشتاور 1540 تا 1860 lbs بر فیت می باشد.(425 اسب بخار در 2100 دور در دقیقه).

سیستم Mack MP8 ClearTech که با استفاده از تکنولوژی SCR منجر به کاهش گزینشی کاتالیست خواهد شد.

کاربردهای کامیون Pinnacle Sleeper ماک

  • تبدیل شدن به تریلی تخت برای جا به جایی بارهای دارای ارتفاع یا ماشین
  • استفاده برای جا به جایی بار در مسیرهای بسیار طولانی به علت کم مصرف بودن و امکانات جانبی مناسب
  • جا به جایی و انتقال اجسام سنگین و حجیم با تیک آف قدرتمند
  • جا به جایی و حمل بار برای مصارف درون شهری به علت صرفه اقتصاد
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>