اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

حمل بار هوایی از ایتالیا
فرودگاه میلانو مالپنسا، فرودگاه بین المللی اصلی شهر میلان به حساب می آید و از لحاظ جابه جایی بار توانسته مقام شلوغ ترین فرودگاه در کشور ایتالیا را به دست آورد. این فرودگاه بزرگ ترین فرودگاه بین المللی شهر میلان به شمار می رود و در نزدیکی رود تیچینو (Ticino) واقع شده است و از نظر حمل بار، مقام اول را در ایتالیا دارد.

همواره در حمل بار از ایتالیا به ایران، مدت زمان حمل هوایی بار از ایتالیا مهم است. خیلی از تجار که قصد واردات از ایتالیا را دارند، درباره زمان حمل هوایی بار از ایتالیا می پرسند. برای پاسخ این سوال در ادامه درباره مدت زمان حمل هوایی بار از ایتالیا و عواملی که بر آن تأثیر گذار است بیشتر توضیح خواهیم داد.

مدت زمان حمل هوایی بار از ایتالیا برای تعداد زیادی از افرادی که قصد حمل بار به صورت فریت بار به ایتالیا را دارند نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است.آنچه در حمل هوایی بار از ایتالیا باید در نظر داشت این است که مدت زمان حمل بار به نوع ایرلاین، نوع پرواز و نوع ناوگان هوایی و تعدد پرواز آن ایرلاین در شهر مبداء بستگی دارد. ولی می توان اساسا گفت مدت زمان حمل هوایی بار از ایتالیا بسته به نوع ایرلاین و موارد فوق الذکر بین 2 الی 5 روز است.

فریت بار به ایتالیا
بر اساس محاسبه ای که یونسکو انجام داده، بیش از نیمی از میراث فرهنگی جهان در کشور ایتالیا واقع شده‌است و از این لحاظ مقصد خیلی از توریست ها قرار دارد. همچنین خیلی از افراد نیز برای تحصیل، تجارت و کار به این کشور مهاجرت می کنند و برای حمل بار و فریت بار به ایتالیا به اطلاعات دقیق تری در زمینه هزینه ارسال بار به ایتالیا و فریت بار به ایتالیا نیازمند می باشند.

فریت بار برای زمانی است که فردی می خواهد به خارج از کشور، لوازم زندگی و لوازم مورد نیازش را بفرستد (مثلا کسانی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارند) و این لوازم بیشتر از حد مجاز تعیین شده در هواپیما باشد، باید بار را اصطلاحا فریت (freight)کرد. هزینه ارسال بار به ایتالیا در مورد فریت بار به ایتالیا بسته به حجم و وزن کالا مشخص می شود.

هزینه ارسال بار به ایتالیا
در حمل هوایی بار از ایتالیا، زمان و هزینه ارسال بار به ایتالیا از معیارهای مورد توجه بسیاری از مسافران و تجار است. هزینه ارسال بار به ایتالیا بسته به وزن و حجم کالا و همچنین مبداء و مقصد کالا متغیر است. پس برای هر کالا هزینه ارسال بار به ایتالیا مقداری است که به متغیرهای آن وابسته است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
حجت اله سلیمانی:
سلام وقت به خیر حدودا 300کیلو پسته میخوام بفرستم ایتالیا
پاسخ زینگ:
سلام. از افراد متخصص در این موضوع خواهشمند است پاسخ خود را درج نمایند (ثبت نام متخصصان)

مهدی هودجی:
سلام.وقت بخیر بنده ایران نیستم و اگر امکان داره پاسخ بنده رو در واتساپ یا تلگرام بدید.یک سری نمونه مواد اولیه در زمینه ارایشی و بهداشتی هست که از ایتالیا به مقصد ایران نیاز هست برامون ارسال بشه.در حد سمپل های کوچک و وزن کلی چهار پنج کیلو هست.ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ زینگ:
سلام. از افراد متخصص در این موضوع خواهشمند است پاسخ خود را درج نمایند (ثبت نام متخصصان)

مرتضی اخضری:
سلام یک دستگاه کامیون چادری ازیزدبارپوست دباغی شده گوسفند به گمرک غرب تهران چون با تخصصی (ارزیابی وپلمپ) وزن بار۲۵تن لطفا قیمت اعلام کنیدبارم حاضر
پاسخ زینگ:
سلام. از افراد متخصص در این موضوع خواهشمند است پاسخ خود را درج نمایند (ثبت نام متخصصان)

محسن ارجمندی:
سلام..من میخواستم شناسناممو از ایتالیا (پادوا)بفرستم برای ایران..امکانش هست?واینکه هزینش چقدر میشه
پاسخ زینگ:
سلام. از افراد متخصص در این موضوع خواهشمند است پاسخ خود را درج نمایند (ثبت نام متخصصان)

آیدین نیکو:
هزینه ارسال ۲کیلو زعفران به میلان چقدر میشه لطفاً راهنمایی کنید
پاسخ زینگ:
سلام. لطفا برای ثبت سفارش یا حمل بار، اپلیکیشن زینگ را از اینجا دانلود نمایید.

نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>