اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

کشور سریلانکا میان آبهای اقیانوس هند واقع در آسیای جنوبی، در جنوب کشور هند قرار گرفته است.پایتخت تجاری و بزرگ ترین شهرش کلمبو پایتخت سیاسی اش شهرسری جایاواردنپورا کوته می باشد.

سریلانکا ابتدا مستعمره بریتانیا بود. مردم سریلانکا به زبانهای سینهالی و تامیل صحبت می کنند و واحد پولشان روپیه سریلانکا است.محصولاتی نظیر چای، قهوه، کائوچو و نارگیل از محصولات مهم سریلانکا است و همچنین مواد طبیعی همچون گرافیت، سیلیکا، کائولین، ایلمنیت به فراوانی یافت می شود.

بخش مهمی از اقتصاد سریلانکا از طریق کشاورزی میگذرد. در بخش های غربی و جنوبی آب و هوا گرم و مرطوب و در بخش های شمالی و شرقی هوا گرم و خشک می باشد.

روش های مهاجرت به سریلانکا
سریلانکا پیرو سیستم اقتصاد آزاد است و صادرات یکی از رکن های اصلی اقتصادش را تشکیل می دهد و محصولاتش را به کشورهای آلمان، بلژیک، هلند و فرانسه صادر می کند. رکن بعدی که در اقتصاد سریلانکا بسیار موثر است صنعت توریسم می باشد و از نظر درآمد از طریق توریسم در رتبه چهارم در جهان قرار دارد.

سریلانکا با داشتن جنگل ها و مناطق سر سبز بسیار و تمدن چند هزار ساله هر ساله میزبان گردشگران خارجی از سراسر دنیاست.

برای مهاجرت به سریلانکا روش های گوناگونی وجود دارد که این روش ها عبارتند از:

  • ویزای تحصیلی سریلانکا
  • ویزای کار سریلانکا.
  • سرمایه گذاری در سریلانکا.
  • ثبت شرکت در سریلانکا.

ثبت شرکت در سریلانکا
یکی از روش های مهاجرت به سریلانکا و اخذ اقامت دائم، ثبت شرکت در سریلانکا است که در واقع نوعی از کارآفرینی می باشد. شما ابتدا باید با جمع آوری اطلاعات دقیق راجع به شرایط لازم و داشتن طرح تجاری اقدام نمایید.

شما با داشتن طرح تجاری و مشخص نمودن بیزینس خود در مشاغل مختلف نظیر مواد غذایی، شرکت خدماتی، هتلداری و صنایع تبدیلی فعالیت شرکت خود را مشخص کنید و طرح اقتصادی توجیهی خود را ارائه نمایید و 1000 دلار به دولت سریلانکا بپردازید تا طرحتان مورد قبولشان واقع شود.

داشتن حداقل 5 سال سابقه کاری مرتبط با زمینه مورد نظرتان در کشور خودتان الزامیست و با ارائه مدارک باید آن را اثبات نمایید، همچنین مبلغ مورد نیاز برای نشان دادن تمکن مالی 10000 دلار است که باید حداقل به مدت 1 سال در حسابتان بوده باشد.

بعد از این مرحله جلسه ای با حضور نماینده شهرداری، نماینده دارایی و نماینده دادگستری سریلانکا برگزار می‌شود و طرح توجیهی اقتصادی و مدارک شما را مورد بررسی قرار می دهند و در صورت موافقت، اجازه ثبت شرکت را می دهند و به شما، همسر و فرزندان زیر 18 سالتان اقامت سه ساله می دهند. پس از اتمام 3 سال اگر فعالیتتان مثبت بوده باشد و مالیاتتان را به موقع پرداخت کرده باشید اقامتتان را می توانید تمدید نمایید.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>