اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

کشتی برقی

اولین کشتی توریستی کاملاً الکتریکی موسوم به "دوشیزه مه" که از باتری های لیتیوم-یون و یک سیستم شارژ ساحلی بهره می برد تا به دل آبشارهای نیاگارا بزند، ساخته می شود.

شرکت "دوشیزه مه" (Maid of the Mist) سالهاست که گردشگران را با کشتی های خود به بازدید از آبشارهای نیاگارا می برد. اما به زودی بازدیدکنندگان می توانند با یک کشتی تمام برقی به نزدیک ترین فاصله ممکن با این آبشارهای بروند.این شرکت گردشگری در حال ساخت یک جفت کشتی کاملاً برقی که نه تنها آلودگی ایجاد نمی کند بلکه به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا یک سفر بدون صدای مزاحم موتور کشتی و ایجاد مزاحمت دیداری توسط دود حاصل از گازهای خروجی از موتور کشتی را تجربه کنند.

گفته می شود که این کشتی ها که در حال حاضر در ایالت ویسکانسین در حال ساخت هستند، نخستین کشتی های کاملاً الکتریکی ساخته شده در ایالات متحده آمریکا هستند.باتری های این کشتی در ایستگاه شارژ ساحلی تنها ظرف هفت دقیقه می توانند به ظرفیت 80 درصد برسند. این باعث می شود که زمان توقف کشتی در هر کورس بسیار کم باشد و هر ساله میلیون ها نفر از بازدیدکنندگان را به دیدن نیاگارا ببرد.

"کریستوفر گلین" مدیر شرکت "دوشیزه مه" گفت: احساس خوبی داریم که در اجرای این تکنولوژی سبز پیشگام هستیم. کشتی های جدید ما گردشگران را به پایین آبشارهای نیاگارا که یکی از بزرگ ترین منابع انرژی برق آبی جهان است می برند.قایق ها در چند ماژول ساخته می شوند و تا پایان همین ماه به مقر این شرکت در نزدیکی آبشارهای نیاگارا منتقل می شوند تا سرهم بندی شوند.انتظار می رود که آنها را از ماه سپتامبر به آب بیاندازند و جایگزین دو کشتی قدیمی این شرکت شوند که در سال های 1990 و 1997 ساخته شده اند.

آبشارهای نیاگارا به مجموعه سه آبشار گفته می شود که در مرز آمریکا و کانادا در استان انتاریو از قلمروی کانادا و در ایالت نیویورک از قلمروی آمریکا قرار دارد. این آبشارها در سر جنوبی گلوگاه رود نیاگارا قرار دارند.

این آبشارها از بزرگ به کوچک به ترتیب عبارتند از: آبشار نعل اسب، آبشار آمریکایی و آبشار نقاب عروس. آبشار نعل اسب در بخش کانادایی و آبشار آمریکایی در بخش آمریکایی جای دارند که به وسیله "جزیره بز"(Goat Island) از هم جدا شده اند. آبشار کوچک تر یا همان "نقاب عروس" هم در سوی آمریکایی این مجموعه آبشار است که از دیگر آبشارها به وسیله "جزیره لونا" جدا شده است.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>