اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

قاره اروپا همواره محل مناسبی برای سرمایه گذاری و کسب و کار به شمار میرود که یکی از بهترین راه ها و کشورها با شرایط عالی سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش می باشد. کشور اتریش که یک منطقه امن برای سرمایه گذاری محسوب می شود یک گزینه مناسب برای کسب و کار و اقامت است. افرادی که قصد مهاجرت به اتریش را دارند می توانند با ثبت یک شرکت و یا راه اندازی یک حرفه با سرمایه گذاری مبلغی مشخص به اقامت این کشور برسند.

این کشور یک کشور سودآور با استاندارهای بالای زندگی می باشد که افراد زیادی خواهان زندگی در آن هستند. پیشینه اقتصادی و فرهنگی قوی اتریش می تواند تضمین خوبی برای اطمینان از سرمایه گذاری در این کشور باشد.

شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش
سرمایه گذاری در این کشور به دلیل پایین بودن نسبی نرخ مالیات در اتریش و امکان تجارت با دیگر کشورهای اروپایی سرمایه گذاران زیادی را به این کشور جذب نموده است.

داشتن نیروی کار ماهر و جوان و ثبات اقتصادی می تواند انگیزه خوبی برای سرمایه گذاران باشد. این کشور که به عنوان چهارمین کشور ثروتمند اتحادیه اروپا شناخته می شود از جمله کشورهای مناسب برای فعالیت های تجاری است.

برای تأسیس شعبه یا نمایندگی در اتریش احتیاجی به شهروند بودن ندارید و پس از گذشت سه سال می توانید به اقامت دائم برسید. فرد متقاضی باید پس از ثبت شرکت در اتریش سرمایه گذاری و کارآفرینی کرده و پس از پرداخت مالیات درخواست اخذ اقامت نماید.

روش های متفاوتی برای سرمایه گذاری در این کشور وجود دارد که یکی از آنها خرید ملک می باشد که این ملک می تواند تجاری، مسکونی و غیره باشد اما نکته حائز اهمیت این است که در بسیاری از کشورها مانند اتریش تنها با خرید ملک نمی توان به اقامت رسید و اخذ اقامت یک پروسه طولانی مدت می باشد که پیشنهاد می شود بقیه روش های سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت را امتحان نمایید.

انواع ثبت شرکت در اتریش
روش های مختلفی برای ثبت شرکت در اتریش وجود دارد که ما در اینجا به بررسی متداول ترین آنها می پردازیم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود ( GMBH)
ثبت شرکت سهامی خاص ( AG)
ثبت شرکت مطابق با قوانین اتحادیه اروپا ( SE)
ثبت شرکت با تشکیلات باز ( OG)
ثبت شرکت با مشارکت در سرمایه گذاری ( STG)
در میان شرکت های گفته شده، شرکت از نوع مسئولیت محدود دارای بیشترین متقاضی و شرایط مناسب تر نسبت به سایر شرکت ها می باشد.

انواع ثبت شرکت در اتریش

حداقل سرمایه برای تأسیس اینگونه شرکت ها 35000 یورو است و باید یک شخص به عنوان مدیر عامل و حداقل یک سهامدار را داشته باشد.

روند تأسیس نیز نسبت به دیگر شرکت ها از پیچیدگی و مراحل کمتری برخوردار است و زودتر می تواند شخص سرمایه گذار را به هدف برساند.

برای ثبت شرکت باید ابتدا درخواست کتبی خود را در این کشور ارائه داده و پس از تایید آن با افتتاح حساب بانکی و واریز سرمایه شرکت فعالیت خود را آغاز نمایید.

نکات مربوط به ثبت شرکت اتریش
برای ثبت شرکت در اتریش باید در این کشور حضور یابید.
راه های مهاجرت به کشور اتریش متفاوت است و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش به افرادی پیشنهاد
می شود که از تمکن مالی بالایی برخوردار هستند.
ثبت شرکت در تمامی موارد مستلزم پرداخت بیمه می باشد.
در حدود 25% از سود سالیانه شرکت باید به عنوان مالیات به دولت پرداخت شود.
تفاوت تمامی شرکت ها در میزان مسئولیت و نحوه پرداخت مالیات است.
با سرمایه گذاری می توان وام های مناسبی را از بانک های این کشور دریافت نمود.
در برخی موارد داشتن مدرک تحصیلی می تواند باعث بالا رفتن امتیاز شود.
میزان سرمایه موردنیاز برای دیگر شرکت ها بیشتر از سرمایه شرکت با مسئولیت محدود می باشد.
کشور اتریش شرکت های متفاوتی را برای افراد خارجی با سرمایه های مختلف جهت ثبت شرکت پیشنهاد می نماید که می توان با خرید آنها روند سرمایه گذاری را سریع تر و راحت تر طی کرد.

روش های سرمایه گذاری در اتریش

سرمایه گذاری در اتریش از طریق خرید اوراق قرضه امکان پذیر می باشد که شما مبلغ مشخصی پول را با خرید اوراق در اختیار دولت می گذارید و پس از مدت خاصی دولت اتریش این سرمایه را بدون هیچ گونه سودی به شما باز می گرداند و یا می توانید با پرداخت مبلغی کمتر بدون بازگشت سرمایه اقامت را دریافت نمایید. البته این روش در حال حاضر اجرا نمی شود.

با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش می توان امکان تحصیل رایگان در اتریش، استفاده از بیمه خدمات درمانی و کلیه امکانات عمومی در این کشور را به دست آورد. همسر و فرزندان زیر 18 سال می توانند با فرد متقاضی به این کشور بروند و امکان تحصیلی برای آنها فراهم می باشد.

کشور اتریش و شرایط آن
کشور اتریش که در محدوده حوزه شینگن واقع شده یکی از کشورهای اروپای مرکزی می باشد که پایتخت آن شهر وین است و در خشکی محصور می باشد.

این کشور در حدود 9 میلیون نفر جمعیت دارد که 60% آنها کاتولیک هستند. زبان رسمی اتریش آلمانی است که اقلیتی هایی به زبان های متفاوت مانند کروات و مجارستانی نیز در بین مردم دیده می شود.

واحد پول رسمی یورو می باشد. آب و هوا معتدل و اقیانوسی و چهار فصل در این کشور قابل مشاهده است. بیش از نیمی از زمین های این کشور به کشاورزی اختصاص دارد و رشته کوهای آلپ 75% خاک این کشور را در برگرفته اند.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش نیازمند طی کردن مراحل مشخصی می باشد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>