اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

« اسباب کشی کابوسه » این جمله را خیلی ها وقتی قصد اسباب کشی دارید به شما می گویند شاید خودتان هم درباره اسباب کشی همینطور فکر کنید.

مهم نیست که اسباب کشی کابوس هست یا نه مهم این است که خیلی از ما و اطرافیان مان باید سالانه یا حداقل چند سالی یک بار، این کار را انجام دهیم. حالا وقت تشبیه و استعاره نیست؛ وقت اسباب کشی است روزهای تابستان برای بیشتر خانواده ها روزهای جابه جایی و اسباب کشی به خانه جدید است. 

انتقال به خانه ی جدید برای شما هیجان انگیز و درعین حال سخت است به نکات زیر توجه داشته باشید تا اسباب کشی شما به راحتی و بدون مشکل سپری شود.

 • از شرکت های شناخته شده کمک بگیرید
  جابه جایی وسایل به خانه ی جدید توسط شرکت هایی که قابل اعتمادند اهمیت زیادی دارد از آن ها بپرسید از چه وسیله ای برای جابه جایی وسایل استفاده می کنند، ماشین آن ها چیست، چند نفر کارگر دارند و... این کارها برای اطمینان از رسیدن تمام وسایل شما بدون نقص و آسیب به خانه ی جدید است.
 • وسایلتان را تنها نگذارید
  این یک نباید بزرگ است. حتی اگر از قابل اعتمادترین شرکت ها کارگر گرفته اید باید بازهم تمام مراحل کار را به دقت تحت نظر داشته باشید. هیچ وقت وسایل را بدون مراقب نگذارید، شما می دانید کدام وسایلتان نیاز به مراقبت بیشتری دارند.
 • مواظب خانه ی خود باشید
  همیشه در اسباب کشی می خواهید تندتر کارها را انجام دهید تا تمام شوند. شما بدون اینکه زیاد به خانه ی خود توجهی داشته باشید همه چیز را تند تند جابجا می کنید که این کار می تواند باعث آسیب به خانه شود. به گوشه ها دقت داشته و مراقب رنگ خانه باشید، مواظب باشید مبلمان و وسایل شما و دیوارهای خانه آسیبی نبینند.
 • بارها و بارها چک کنید
  همیشه حواستان جمع باشد، همه ی جزئیات را تحت نظر داشته باشید. لیستی از وسایل خود و تعداد جعبه ها تهیه کنید. با بردن هر وسیله به خانه در لیست خود جلوی آن یک تیک بزنید. در واقع بعد از رسیدن به مقصد باید تمام کارتن های خود را شمرده و تمام وسایل را چک کنید تا کامل و سالم باشند.
 • روی بسته بندی نام وسایل را مشخص کنید
  در ابتدا مشخص کنید چه چیزهایی باید با هم در یک بسته قرار گیرند، وسایل اتاق نشیمن، اتاق کودک، آشپزخانه و حمام را جدا کنید. روی هر جعبه با جزئیات مشخص کنید چه چیزهایی داخل آن است. روی جعبه هایی که وسایل آن شکستنی هستند حتماً کلمه ی (شکستنی) را ذکر کنید.
 • بر تمام مراحل نظارت وجود داشته باشد
  سعی نکنید خودتان همه ی کارها را مدیریت کنید، از والدین و دوستان خود نیز برای این کار کمک بگیرید. هر نفر در یک نقطه از مسیر بوده و بر کار نظارت داشته باشد. باید مطمئن شوید وسایل کامل داخل خانه ی شما می شوند. مراقب باشید کارگران وسایل سنگین را روی هم نگذارند و کارتن هایی که روی آن شکستنی نوشته اید را با احتیاط حمل کنند.
 • قبل از اسباب کشی باید کارهای خانه تمام شده باشند
  اگر کارهای خانه ی جدید هنوز تمام نشده است بهتر است اسباب کشی خود را کمی عقب بیندازید، زیرا کار در خانه زمانی که خودتان هم در آن ساکن هستید سخت است. حتی کارهای کوچک مانند طراحی یک دیوار یا نصب کابینت باید قبل از آمدن شما تمام شده باشد. در صورت امکان صبر کنید تا کارها تمام شوند، عجله نکنید.
 • هر بار از یک قسمت خانه شروع کنید
  همه ی جعبه ها را همزمان باز نکنید، هر بار از یک نقطه کار خود را شروع کنید. بهتر است از اتاق نشیمن که درب خانه به آن باز می شود کارتان را شروع کنید. سپس به نوبت سراغ اتاق های دیگر بروید. می توانید برای چیدن وسایل از دوستان خود نیز کمک بگیرید. بهتر است اتاق خواب را شما و همسرتان بچینید زیرا فضایی شخصی است و باید توسط خودتان به آن رسیدگی شود.
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>