اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

بررسی روش های ثبت شرکت در گرجستان

 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود ( LLC):
   که رایج ترین نوع سرمایه گذاری و ثبت شرکت در گرجستان است می تواند هرگونه فعالیتی جز تولید و یا توزیع دارو داشته باشد. این شرکت می تواند توسط یک نفر و یا افراد بیشتر تأسیس شود. 
 • روش شرکت سهامی ( JSC):
   چند سرمایه گذار باهم اقدام به ثبت شرکت می کنند که میزان سهام به طور مساوی بین افراد تقسیم می شود و بدهی و یا سود به کل سهام مربوط می شود.
 •  روش مشارکت عمومی ( GP):
   شرکت با یک نام واحد توسط چند شریک تأسیس می شود که هرکدام زمینه کاری متفاوت دارند و نوع فعالیت ها با یک دیگر فرق دارد و تنها با یک نام صورت می گیرد. بدهی و سود این نوع شرکت تنها برعهده سرمایه گذاران است.
 • روش مشارکت محدود ( LP):
  نیز افراد با فعالیت های متفاوت تنها تحت یک نام فعالیت می کنند اما میزان فعالیتشان به میزان سرمایه آنها محدود می شود. در روش شرکت تجاری ( BP)؛ میان چند تجارت با فعالیت های متفاوت ارتباط برقرار می شود و مانند یک شبکه برای جلب مشتری فعالیت می کند. تعداد شرکت های درگیر در این فعالیت در قرارداد مشخص می شود.
 • شرکت تعاونی ( CO):
  نیز یکی از روش های ثبت شرکت در گرجستان است که معمولا با هدف اشتغالزایی ایجاد می شود و تمرکزی بر روی سود دهی ندارد.

با ثبت شرکت در این کشور می توانید یک حساب بانکی بین المللی افتتاح کرده و پس از مدتی به اقامت برسید.

مراحل ثبت شرکت در گرجستان
برای ثبت شرکت باید یک نام تجاری مناسب را انتخاب کرده و مکانی را برای فعالیت شرکت در نظر بگیرید. آدرس شرکت و سند اجاره و یا مالکیت آن باید ضمیمه مدارک باشد. هم چنین شما باید برای شرکت یک لوگو طراحی کنید. تنظیم اساسنامه محضری به دو زبان گرجی و انگلیسی به همراه توضیح دقیق از فعالیت شرکت باید برای ثبت شرکت آماده شود.

در مرحله آخر باید با افتتاح یک حساب بانکی و انتقال مبلغ سرمایه گذاری اقدام به ثبت شرکت نمایید. به همراه داشتن یک همراه و مشاور وارد به امور اقتصادی می تواند شما را در ثبت شرکت راهنمایی کند. برای ثبت شرکت در گرجستان باید موارد مهم زیادی از قبیل مسائل مالی، هزینه ثبت شرکت، هزینه زندگی، شرایط خرید و سهام، میزان تمکن مالی و بسیاری از موارد دیگر به دقت بررسی شود.

پیشنهاد ما به شما این است که تنها در صورتی که دارای سابقه در فعالیت های تجاری هستید اقدام به ثبت شرکت و سرمایه گذاری در این کشور نمایید و اگر می خواهید از این روش به اقامت گرجستان برسید دیگر روش های مهاجرت را بررسی کرده و از طریق آنها اقدام کنید. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در گرجستان یک اقدام ریسک پذیر است و تنها در صورتی که از طریق افراد مطمئن و آگاه به این کار صورت پذیرد می تواند نتیجه موردنظر را به همراه داشته باشد. 

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>