اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

با سرمایه گذاریدر مجارستان شما می توانید به اقامت دائم این کشور برسید. مجارستان عضو کشورهای حوزه شینگن می باشد و با دریافت ویزا می توانید به تمام کشورهای این حوزه به راحتی سفر کنید. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید آزادانه با دیگر کشورها تجارت کرده و حساب بانکی در اتحادیه اروپا افتتاح نمایید.

میزان مالیات نیز در میان کشورهای اروپایی در این کشور نسبت به سایر کشورها کمترین حد ممکن است. با شروع مراحل سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در این کشور می توانید در مدت زمان کوتاه به نتیجه برسید و ویزا دریافت نمایید. این کشور به فرد سرمایه گذار به همراه اعضای خانواده اقامت می دهد و برای ثبت شرکت نیاز به سرمایه بالا نخواهید داشت و پدیده ای مقرون به صرفه می باشد.

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در مجارستان
از دیگر روش های سرمایه گذاری در مجارستان، ثبت شرکت است که افراد سرمایه گذار می توانند از این طریق به همراه خانواده خود به این کشور مهاجرت کرده و به اقامت برسند. حداقل سرمایه موردنیاز برای ثبت شرکت 10000 یورو است. میزان مالیات پرداختی در این شیوه کم و در حدود 10 % است.

بیشترین نوع شرکتی که مورد استقبال اتباع خارجی قرار می گیرد شرکت با مسئولیت محدود است که می‌تواند فقط سهامدار داشته باشد؛ البته محدودیتی وجود ندارد و تعداد سهامداران می تواند بیشتر نیز باشد. سهامدار در این شیوه مالک 100% شرکت است و در ابتدا به فرد اقامت یک ساله داده می شود که با تمدید هرساله می‌توان پس از سه یا پنج سال به اقامت رسید. شما باید برای شرکت خود یک آدرس و دفتر مشخص کرده و آن را ضمیمه مدارک نمایید.

ثبت شرکت عمومی در مجارستان امکان پذیر است که به حداقل دو سرمایه گذار نیاز دارد که می توانند در سرمایه گذاری و سود با یکدیگر شریک باشند. برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان به مدت زمان زیادی نیاز ندارید و با شروع مراحل کاری در مدت زمان کمی می توانید شرکت خود را به ثبت برسانید. شما باید 50% از مبلغ سرمایه گذاری را در یک حساب بانکی سپرده گذاری نمایید. همچنین می توانید از طریق ثبت یک شعبه از شرکتی که در این کشور قرار ندارد نیز اقدام به سرمایه گذاری نمایید. این شعبه باید به صورت مجاز توسط دادگاه به ثبت برسند و مجوز فعالیت دریافت کنند.

سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق بهادار
یکی از روش های سرمایه گذاری در مجارستان، خرید اوراق بهادار در این کشور است. شما می توانید با خرید 250,000 یورو سهام از بازار بورس این کشور به مدت پنج سال به اقامت دائم برسید. این مبلغ پس از پنج سال به فرد بازگردانده می شود و البته قابل خرید و فروش در بازار عادی نمی باشد و همسر و فرزندان زیر 18 سال وی نیز به اقامت می رسند. در ضمن فرد باید هزینه های مربوط به درخواست و رسیدگی را که در حدود 60 هزار یور است به طور جداگانه پرداخت نماید.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک logo-samandehi گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>