اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ارس خودرو در راستای بهره‌گیری از روش‌های جهانی مدیریت کیفیت همواره توانسته است ضمن تولید محصولات با کیفت از جمله کامیون و کشنده و کامیونت رضایت مشتریان را به خود را جلب کند.

شرکت ارس خودرو دیزل بزرگ‌ترین شرکت تولیدی گروه آمیکو با داشتن سه نوع پلت فرم انحصاری کابین و شاسی و دارا بودن تکنولوژی تولید و مونتاژ انواع مختلف خودروهای تجاری، با اعمال روش‌های مهندسی خرید توانسته، با استفاده از محصولات، قطعات و تکنولوژی برندهای معروف اروپائی، آمریکائی و آسیائی، با دریافت گواهی‌های TA ( 51 نوع استاندارد ایمنی و 3 نوع آلایندگی) از مؤسسات بازرسی بین المللی همانند آلمان و هلند و TUV بلژیک و همچنین از سازمان محیط زیست VCA ایران، محصولات خود را از نظر کیفی و ایمنی و آلایندگی در ردیف کامیون‌های تجاری معروف اروپا قرار دهد.

تریلی کشنده

آمیکو با تأسیس 55 مرکز سرویس خدمات پس از فروش در اکثر استان‌های کشور و ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای دوره‌ای به آن‌ها و افزایش دوره گارانتی محصولات شرکت از 30,000 کیلومتر به 200,000 کیلومتر و از یک سال به سه سال، توانسته خدمات قابل قبولی را به مشتریان عرضه نماید.

کامیون

احداث مرکز آموزش کاربردی خودروهای دیزلی با برخورداری از امکانات و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی و ارائه آموزش‌های فنی در زمینه تعمیرات و نگهداری خودروهای دیزلی برای کارکنان و نمایندگی‌های خدمات پس‌ از فروش یکی دیگر از نقاط برتر این شرکت می‌باشد. همچنین شرکت آمیکو با مدیریت و کیفیت کوشیده است محصولات و خدمات خود را با آخرین فن آوری روز دنیا منطبق سازد شرکت‌های تابعه گروه توانسته‌اند ضمن عرضه کالاهای با کیفیت و منطبق با استانداردهای داخلی و بین المللی، با دریافت انواع گواهی‌های ملی و بین المللی پله‌های موفقیت را به عنوان یک برند ملی و فراملی یکی پس از دیگری طی نمایند.

کامیونت

گروه صنعتی آمیکو به عنوان نگین درخشان در بین رقبا و در عرصه صنعت کشور افتخار دارد، با رعایت حقوق مصرف کننده، ارتقای روزانه کیفیت محصولات و مشتری مداری برند خود را از سایر رقبا متمایز نماید.

این گروه با بهره‌گیری از نیروی کاری متخصص و کارآمد با نگاه جامع به تکنولوژی روز دنیا می‌کوشد تا برند خود را در سطح بین‌ المللی و علی الخصوص در زمینه صنایع خودروسازی توسعه و ابقاء نماید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>