اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

صفحه نمایش

این فناوری که روی آفتاب گیرهای اتومبیل ها نصب می شود، قصد دارد آفتاب گیرهای قدیمی را به دنیای مدرن امروز انتقال دهد. فناوری Iris HUD، صفحه نمایشی است که روی آفتاب گیر سوار می شود و اطلاعاتی را به راننده نشان می دهد.

سیستم پرتاب لیزر این فناوری همانند HUD هایی (صفحه نمایش های مختص نمایش اطلاعات) کار می کند که روی داشبورد نصب می شوند؛ اما این سیستم به جای نمایش اطلاعات روی شیشه جلو، اطلاعات را روی یک صفحه فوق العاده شفاف در مقابل راننده نمایش می دهد. این فناوری با نمایش تمام داده ها در سطح چشم، به راننده اجازه می دهد تا روی موضوع مهم تر یعنی جاده تمرکز کند.

این دستگاه با همکاری یک اپلیکیشن گوشی هوشمند کار می کند که از طریق یک اتصال بلوتوث قابل دسترس است. ارتباطات تلفنی و اپلیکیشن های روی گوشی از طریق این رابط و با استفاده از حرکات ساده دست کنترل می شوند. به عنوان مثال، اگر به هنگام رانندگی، فردی با شما تماس بگیرد، کافی است دست خود را به سمت چپ حرکت دهید تا دو کار انجام شود؛ تماس ورودی نادیده گرفته شده و یک پیام متنی با متن «من در حال رانندگی هستم» به فرد تماس گیرنده ارسال شود. اگر می خواهید به این تماس پاسخ دهید، کافی است دست خود را به سمت راست حرکت دهید.

همچنین این دستگاه دارای یک سیستم هدایت مسیر منحصربه فرد است که با اطلاعات جغرافیایی مکان ها ادغام شده و تجربه ای بلادرنگ را برای راننده ارائه می دهد. این سیستم نه تنها دوربین های چراغ قرمز و مناطق نزدیک مدارس را شناسایی کرده و به شما می گوید با احتیاط بیشتری رانندگی کنید، بلکه زمانی که محدوده سرعت مجاز را رد کنید، به شما هشدار می دهد.

طبق گزارش ها، این فناوری آماده تولید انبوه است؛ اما تیم سازنده به حمایت مالی نیاز دارد تا فرآیند تولید انبوه را آغاز کند. اگر بودجه موردنیاز تأمین شود، احتمالاً پاییز امسال می توانید از این فناوری در اتومبیل های خود بهره ببرید. قیمت این فناوری، 499 دلار تعیین شده؛ اما افرادی که پیش خرید می کنند، می توانند با پرداخت 299 دلار صاحب این دستگاه شوند.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>