اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

تایر

یکی از اولین چیزهای که می تواند اعصاب یک راننده را در حال رانندگی به هم بریزد، از کار افتادن خودرو و بعد از آن، پنچر شدن تایرهاست. در حالی که هر دوی این عامل ها باعث می شوند که نتوانید ادامه مسیر را بروید، ولی در مورد عامل دوم، باید گفت که نمی توان جلوی رخ دادن آن را گرفت. با این حال، انقلابی در زمینه تایرها می تواند شکل بگیرید و برای همیشه ممکن است از «پنجر شدن» خلاص شویم.

خودروساز کره ای، هانکوک هرگز تا این اندازه به چنین چیزی نزدیک نبوده است. هانکوک آی فلکس آخرین تایر غیر پنوماتیک (NPT) از این کمپانی است که می تواند به خوبی در مرحله تولید انبوه قرار گیرد. کانسپت تایرهای بدون باد، اکنون در نمونه اولیه پنجم خود قرار دارد و در این نمونه، از یک متریال واحد استفاده می کند که سازگاری بیشتری با محیط زیست دارد، به راحتی بازیافت می شود و خواص سمّی کمتری دارد.

کمپانی همچنین در این زمینه اضافه می کند که با توجه به راحت تر بودن فرآیند بازیافت آی فلکس، ساخت این تایرهای بدون باد، از نظر مصرف انرژی بهینه است و همین طور تکنیک های جدید ساخت تایر، باعث شده تا این فرآیند از 8 مرحله به 4 مرحله کاهش پیدا کند. در نتیجه، آلودگی کلی کربنی کمپانی کاهش می یابد.

تایرهای آی فلکس آزمایش های گسترده ای را در جاده برای ارزیابی دوام، سختی، پایداری، سرعت و حتی عملکرد در سرعت های بالا گذرانده اند. مطابق گفته هانکوک، تست های سرعت در یک خودروی الکتریکی مجهز به تایرهای آی فلکس انجام شده؛ جایی که تایرها به خوبی امتحان خود را در سرعت های تا 130 کیلومتر بر ساعت پس داده اند.

البته تایرهای بدون باد چیز جدیدی در دنیای سازندگان تایرها نیستند. به عنوان مثال، میشلن اولین بار از تایرهای NPT خودش در سال 2005 رونمایی کرد؛ تایرهای با ظاهری وحشتناک به نام «توویل».

تایر

همچنین بریجستون، نسل دوم تایرهای بدون باد خود را در نمایش توکیو موتور سال 2013 با عنوان ساده «تایر کانسپت بدون باد» به نمایش گذاشت. البته اینکه کدامیک برای اولین بار به عنوان یک تایر به دنیای واقعی راه می یابد، چیزی که باید منتظر ماند تا به جواب رسید.

تایر

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>