اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

رمپ

رام تراکز اخیراً یک ویژگی هوشمندانه در پیکاپ تراک ها به نام خود ثبت کرده که تاکنون در آنها وجود نداشته است رمپ های جمع شونده ای که به صورت یکپارچه در کف بارگیر پیکاپ تراک جاسازی شده اند. سؤال اینجاست که چرا تاکنون چنین فکری به ذهن کسی نرسیده است.

عنوان این اختراع، «سیستم رمپ بارگیری جمع شونده برای یک وسیله نقلیه» بود و در سال جاری میلادی به ثبت رسیده است. این اطلاعات اولین بار از طریق سایت Allpar متعلق به «موپار» منتشر شده است. در این سیستم، دو رمپ کشویی در کف بارگیر پیکاپ جاسازی شده و در کانال های انتهایی درب عقب قفل می شوند. این اسلایدرها به کاربر اجازه می دهند که بتواند عرض رمپ ها را مطابق با وسیله نقلیه در حال بارگیری هماهنگ کند.

البته در حال حاضر، این نوآوری تا مرحله تولید، راه درازی را در پیش رو دارد. خودروسازان اغلب ایده های نوآورانه خود را بایگانی کرده و گاهی این ایده ها هرگز به بازار راه پیدا نمی کنند. گاهی اوقات چالش های طراحی آنقدر مشکل ساز هستند که نمی توان راه حلی برای آنها پیدا کرد.

در همین حال، برخی اوقات خودروسازان ممکن است با این قصد امتیاز تجهیزات ساده را به نام خود به ثبت برسانند که از استفاده دیگر رقبا از آن ایده خاص جلوگیری کنند. به عنوان مثال، نوآوری رام برای «درب عقب دو جهته» که می تواند هم به سمت پایین و به سمت کناره ها باز شود، هنوز راهی به نمایندگی ها پیدا نکرده است.

در مورد رمپ ها و با توجه به طرح های اولیه اختراع، حداقل یک چالش حل نشده در طراحی وجود دارد؛ اینکه اگر بارگیر شما بر روی یک کانال قرار داشته باشد و مثلاً تایرهای شما در وسط این کانال ها قرار گرفته باشند، بارگیری رمپ ها بسیار مشکل خواهد بود.

رمپ

با این وجود، اینکه خودروسازان به دنبال راه حل برای استفاده آسان تر از وسایل نقلیه مورد استفاده برای کارهای سخت می گردند، قابل ستایش است. جای امیدواری است که رام این ایده را به مرحله تولید رسانده و شرایط کاری را برای افرادی از پیکاپ تراک ها برای حمل بار و وسایل استفاده می کنند، راحت تر کند.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>