اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

هانکوک

 مفهوم Hankook Aeroflow یک توربین در چرخ دار تایرهای مفهومی هانکوک هگزونیک: دارای هفت سنسور روی صفحه به منظور خواندن جاده و واکنش به شرایط است کلاوس کراس، رئیس مرکز تحقیقات و توسعه اروپا Hankook، گفت: "این پروژه بخشی از تلاش ما برای یافتن راه حل های خلاق و کارآمد برای تحرک آینده است." و بنابراین باید بپذیریم ممکن است این طرح پر از اشکال باشد.

هگزونیک بر روی اتومبیل های خود ران متمرکز شده است، بنابراین بیشتر به راحتی سواری برای مسافرانی که نیازی به بازخورد جاده ای ندارند، احساس می شود. گیره آن به یک سری از ماژول های شش ضلعی شکسته شده است که ظاهرا قادر به جدا شدن از یکدیگر برای ایجاد کانال های جدید برای آب است. هر شش ضلعی همچنین دارای یک شکل Y در وسط می باشد که می تواند از طریق سطح صاف به منظور اضافه کردن دستکاری اضافی فشار وارد کند.

هانکوک می گوید: تایر هگزونیک هفت سنسور موجود وظیفه مشخصی دارد و آن هم این است که در زمان واقعی خواندن، تجزیه و تحلیل و واکنش به جاده ها را در نظر بگیرد، از جمله چیزهایی مانند چفت شدن، درجه حرارت و سطح جاده ها را در نظر بگیرد.

Aeroflow یک تایر حداکثر downforce با هدف motorsports است. یک بدنه گسترده با گیره چسبنده ای است که می تواند در وسط جدا شود تا بسیار گسترده شود و هوای ورودی را به یک پروانه توربین وصل کند، که هانکوک می گوید "در صورت لزوم برای تولید نیروی کمتری استفاده می شود. رییس تیم تحقیقاتی هانکوک می گوید: ما دقیقا نمی دانیم که چطور باید این کار را بکنیم، اما در اینجا نگاهی دقیق تر به داخل چرخ وجود دارد.

Aerodynamics در motorsport می تواند سحر و جادو عجیب و غریب سیاه و سفید که در آن تمام قطعات ماشین در هماهنگی برای بهینه سازی استفاده از جریان هوا استفاده شده است باشد.

یک مفهوم مثل این است، فرض بر این است که هدف کاملا حذف نشده است، فقط با یک ماشین طراحی شده برای استفاده از آن کار می کند. خوشبختانه، Hankook به ما چنین طراحی خودرویی ارائه داده است. به نظر می رسد برخی از بدنه آئرودینامیکی، احتمالا سبب کم شدن و کم کردن چرخش و غیره می شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>