اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

این تایر با استفاده از نیرو مغناطیسی به خودرو متصل می شود و می تواند امکان چرخش در تمام جهات را به صورت 360 درجه برای آن فراهم کند.

در سراسر سطح این تایر از حسگرهایی استفاده شده است که همانند پوست مصنوعی می تواند سطح جاده را حس کرده و بر اساس تغییرات آن و با استفاذه از سامانه هوش مصنوعی تعبیه شده در تایر به این تغییرات واکنش نشان بدهد برای مثال در صورتی که بخشی از جاده مرطوب یا خیس باشد خودرو را در جهت خروج از آن قسمت از جاده حرکت می دهد.

تایر

کمپانی گود یر اعلام کرده است که قصد دارد از این تایر برای خودروهای خودران استفاده کند. این تایر "ایگل 360 شهری" نامیده شده است.

ژان کلود کین رئیس گود یر درباره محصول جدید شرکتش گفت: برای مواجهه با تمام اتفاقات پیش بینی نشده ای که در جاده ها و در زمان رانندگی رخ می دهد باید آمادگی لازم وجود داشته باشد و ما سعی کرده ایم با استفاده از سامانه های هوشمند یاد گیرنده و حسگرهای متعدد این توانایی را در ایگل 360 ایجاد کنیم.

با وجود ارتباط کامل این تایر با محیط پیرامون، وضعیت جاده و دیگر خودروهای در حال حرکت، تایر ایگل 360 می‌تواند با استفاده از شبکه عصبی یادگیرنده خود مناسب ترین تصمیم را اتخاذ کند.

در صورتی که بخشی از این تایر آسیب ببیند یا سوراخ شود سامانه هوشمند آن وضعیت چرخش را به حالتی در می آورد که کمترین فشار ممکن به نقطه آسیب دیده وارد شود و سپس سامانه خود درمانی این تایر تلاش می‌کند محل آسیب دیده را تعمیر کند.

ایگل

نحوه خود درمانی این تایر به این صورت است که با استفاده از فعل و انفعالات شیمیایی و فیزیکی یک پوشش مولکولی برای قسمت آسیب دیده ایجاد می شود.

با توجه به کروی بودن لاستیک ها امکان پارک کردن و جابه جایی به راحتی بیشتری میسر است و به همین دلیل این فناوری می تواند برای جلوگیری از ایجاد ترافیک مفید باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>