اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ژنراتور های کشتی برق مورد نیاز مصرف کننده های کشتی را تامین می کنند. مصرف کننده ها شامل پمپ ها‌ی موتورخانه، هواکش ها، جرثقیل ها، تجهیزات ناوبری، روشنایی کشتی و... می باشند.

ژنراتور های کشتی به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که بتوانند نیروی مورد نیاز تمام مصرف کننده ها را با حد اکثر ایمنی برای مصرف کننده و پرسنل تامین کنند.

برقی که توسط ژنراتور ها تولید می شود در تابلوی توزیع مجتمع و از آنجا به وسیله ی کلید های مختلف به مصرف کننده وبارهای الکتریکی ارسال می شود. در تمام کشتی ها یک ژنراتور اظطراری نیز وجود دارد تا در صورت بروز مشکل برای ژنراتور های اصلی، برق کشتی را تامین کند.

ژنراتور های اضطراری کوچک تر و با قدرت کمتر فقط برای استفاده مصرف کننده های مهم و ضروری هستند.

نیروی محرک خود ژنراتور می تواند موتور دیزل، توربین بخار یا گاز، شفت اصی کشتی و... باشد.امروزه موتور محرک اکثر ژنراتور ها از نوع دیزل هستند.

ژنراتور های کشتی معمولا" سه فاز، 440 ولت، 60 هرتز و قدرت نامی آنها بستگی به سایز وتجهیزات کشتی دارد.بعضی از کشتیهای بزرگ مسافری سه یا چهار ژنراتور بالای 2 مگاواتی دارند.کشتی های باری بزرگ ممکن است دو تا چهار مولد 350 تا 1000 کیلو واتی داشته باشند.که می توانند تمام بار های مصرفی کشتی در دریا وبندر را به راحتی تغذیه کنند.

ترانسفورمر های کاهنده ی مختلفی در کشتی وجود دارد تا ولتاژهای مورد نیاز از جمله 110 ولت و24 ولت را تامین کنند.گاهی نیز ترانسفورمر های افزاینده برای تامین برق 3.3 کیلو ولت دیده می شود، این ولتاژ برای راه اندازی Bow Thruster در کشتی استفاده می شود.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>