اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

پهباد کنترل کننده

نروژ دقیق ترین پهپاد کنترل کننده انواع آلودگی های کشتی و بازرسی میزان سولفور آنها را به پرواز در آورد.پس از دانمارک نروژ نیز به جمع دارندگان پهپادهای بدون سر نشین برای کنترل سوخت کشتی ها پیوست.

براساس گزارش منتشر شده از سوی اداره دریایی نروژ گارد ساحلی این کشور با استفاده از پهپادهای بدون سر نشین Aero Labs R70 کشتی ها را بازرسی و پس از چک کردن نوع سوخت اجازه تردد صادر می کند.همچنین اداره ساحلی نروژ برای کشتی هایی که قانون 2020 را رعایت نکنند اجازه تردد نخواهد داد.

به گفته یکی از مسئولان اداره دریایی نروژ آزمایش های انجام شده توسط پهپاد با موفقیت کامل به سرانجام رسیده به گونه ای که این پهپاد با استفاده از سنسورهای شیمیایی در مدت 5 دقیقه هر نوع آلایندگی در سوخت را تشخیص داده و بر روی مانیتور منعکس می کند. این پهپاد در نوع خود بی نظیر بوده به گونه ای که دقیق ترین اندازه گیری را درباره همه نوع آلاینده رعایت می کند.

Svein Erik Enge یکی از مسئولان شرکت در ادامه افزود: قصد داریم این نوع پهپاد را به تولید انبوه برسانیم چرا که معتقدیم خریداران زیادی در کشورهای دیگر خواهد داشت.

به گفته مسئولان در صورت اجرای این طرح و تسری آن در کشتی های باری و مسافری پیش بینی می شود در سال 2026 مناطق مورد بررسی به صورت عاری از سولفور در بیاید.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>