اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

آن ها مسئول شفاف سازی محموله هستند و ثابت می کنند که محموله طبق آئین نامه، مقررات، بسته بندی و سایر الزامات طبق قوانین صورت گرفته اند. آنها باید مطمئن باشند که تمام مالیات ها، هزینه ها، اسناد و سایر نیازها ارائه شده است. آنها دروازه بانان تجارت محلی، ملی و بین المللی هستند. کارگزار رسمی گمرک بودن مسئولیت خطیری است که اگر بدرستی انجام نشود عواقب جدی به همراه دارد.

محل کار یک کارگزار گمرکی کجاست؟
محل کار همیشه در حال تغییر است. به طور کلی از محلی به محل و از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. کارگزاران گمرکی زمان زیادی را از اداره خود به اداره های گمرک، کشتی ها و دیگر مکان هایی که کالاها وارد کشور می شوند، صرف می کنند. آنها باید کار با انواع وسایل الکترونیک همراه مانند تبلت، گوشی هوشمند و سایر دستگاه ها را بلد باشند. آنها زمان زیادی را در اتومبیل خود می گذرانند و بیشتر با مشتریان، مقامات گمرکی و مسئول حمل قرار ملاقات دارند.

کار گزار رسمی گمرک چه کاری انجام می دهد؟
توانایی در واردات و صادرات کالاها این است که کشورهای سرتاسر جهان با حفظ اقتصاد خود نیاز های شهروندان خود را نیز تامین کنند. بدون این بازارهای جهانی، مردم جدا خواهند شد وآسایش زندگی آن ها کمتر خواهد شد.

نظارت بر آنچه که به کشور وارد و یا از آن خارج می شود مسئولیت سازمان قانون گذاری کشور است. خاطر جمع بودن از مجاز بودن واردات و صادرات کار اداره گمرک است. کارگزار گمرک با اداره گمرک کار می کند و اطمینان حاصل می کند که مشتری ها قوانین را نقض نمی کنند.

مشتریان و دولت ها کارگزاران گمرک را استخدام می کنند تا از آخرین قوانین و مقررات، مالیات ها و اسناد مورد نیاز برای انتقال اقلام به داخل یا خارج از کشور آگاه باشند. این اطلاعات از لحاظ جغرافیایی بسیار متفاوت است و از آنجایی که کسب و کارها به سختی می توانند با همه چیز در ارتباط باشند، بنابراین کسب و کارها یک کارگزار گمرکی را برای این منظور استخدام می کنند.

کارگزاران گمرکی برای حمل کالا مسئولیت رسیدگی و تکمیل تمام پرونده های لازم برای ارائه به سازمان‌های دولتی را دارند. از آن ها انتظار می رود بدانند چه اسنادی لازم است و به درستی آن اسناد و مدارک را برای پیشگیری از تاخیر در ترخیص کالا ارائه دهند. کارگزار رسمی گمرک واسطه بین وارد کننده یا صادر کننده و دولت است. آنها محاسبه و تضمین می کنند که عوارض و حقوق گمرکی پرداخت می شود. آنها مطالبه های بیمه و حامل را پرداخت می کنند، محموله را دنبال می کنند و با مسئولان گمرکی ارتباط برقرار می کنند.

کارگزارن گمرک به مشتری هایشان کمک می کنند تا بازار های سودآور را بشناسند و از بازار هایی که سود ندارند دوری کنند. همچنین با درکی که از حقوق گمرکی و قوانین آن دارند به راحتی می توانند شرکت ها را از وجود بازار های جدید تجارت آگاه سازند. مشتری ها از کارگزار رسمی گمرک انتظار دارند که با مسئولان گمرکی روابط خوبی داشته باشند و از آخرین آئین نامه ها و قوانین خبردار باشند. به این ترتیب شرکت ها می توانند با خیال راحت تجارت کنند. با داشتن کارگزار گمرکی شرکت ها از اینکه آگاهی به قوانین و آئین نامه ها دارند دیگر نگران آن نیستند که جریمه شوند.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>