اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

خودرو با زیاد شدن سن به لوازم یدکی و تعمیر نیاز پیدا می‌کند. اگر از آن دسته افراد هستید که می‌توانید هر سه سال یک‌ بار خودرو خود را عوض کنید، زیاد درگیر خرید لوازم یدکی و رفتن به تعمیرگاه نمی‌شوید. اما از آن‌جایی که تمام افراد چنین توانایی مالی ندارند، مجبور می‌شوند خودروهای قدیمی خود را تعمیر کنند. چند نکته در مورد قبل از خصوص لوازم یدکی ارزان:

تحقیق کنید
مرتکب اشتباه شدن در خرید لوازم یدکی بسیار ساده است؛ مگر این که در زمینه شناخت خودرو و لوازم یدکی آن حرفه ای باشید. وقتی لوازم یدکی را از مراکز اسقاطی خریداری می کنید، باید از قبل بدانید دنبال کدام قطعه هستید. اگر ممکن است همیشه قطعه ی قدیمی را همراه خود ببرید. در غیر این صورت در خصوص آن به اندازه ی کافی تحقیق کنید.

منابع مختلف را بررسی کنید
منابع زیادی برای خرید لوازم یدکی ارزان وجود دارد. با افرادی که می دانید در این خصوص اطلاعات دارند صحبت کنید، آن ها می توانند منابع جدید و خوبی را به شما معرفی کنند.

سیاست تعویض و پس دادن قطعات
وقتی لوازم یدکی دست دوم یا بازسازی شده خریداری می کنید، همیشه این احتمال وجود دارد که قطعه، نقصی داشته باشد. از فروشنده بپرسید در صورت وجود مشکل در آن قطعه می توانید آن را پس بدهید یا خیر. فروشنده های خوب و حرفه ای معمولا برای چنین شرایطی روش ها و راهکارهایی را در نظر گرفته اند.

ایمنی از همه چیز مهم تر است
بعضی از لوازم یدکی را نباید دست دوم خریداری کنید این قطعات زیاد فرسوده می شوند و استفاده ی مجدد از آن ها می تواند خطرناک باشد. همیشه قطعات را به خوبی بررسی کنید، ممکن است خرید لوازم یدکی دست دوم همیشه انتخاب مناسبی نباشد. البته در بیشتر مواقع می توان از لوازم یدکی دست دوم استفاده کرد، اما احتیاط شرط عقل است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>