اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

انتقال پول از ایران به ترکیه ازجمله مواردی است که هموطنان به صرافی ها مراجعه کرده تا وجه مورد نظر خود را به کشور مقصد برسانند. همانطور که می دانید، کشور ترکیه از مهم ترین همسایه های ایران به جهت مهاجرت توریستی، مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری محسوب می شود.

درنتیجه مبادلات و انتقالات مالی بسیار در این کشور ازسوی ایرانیان انجام می شود. بخش عمده سرمایه‌گذاری های خارجی که در ترکیه اعمال می شود ازسوی ایرانیان است. درنتیجه با وجود رشد جمعیت ایرانیان در کشور ترکیه، انتقال پول و سرمایه نیز بیش از پیش شکل گرفته و به نوعی جزئی از ضروریات مهاجرت به حساب آمده است.

باتوجه به روش های متفاوت انتقال پول از ایران به ترکیه، بهترین و مطمئن ترین راهی که اغلب صرافی ها و موسسات معتبر به شما پیشنهاد می کنند، آن است که وجوه انتقالی به ترکیه داخلی بوده و بدین ترتیب وجه مورد نظر از بانک های داخل کشور ترکیه به حساب اصلی گیرنده واریز می شود.

MoneyGramانتقال پول از ایران به ترکیه با روش مانی گرام
مانی گرام یک نوع سیستم آنلاین الکترونیکی جهت انتقال پول به سراسر دنیا است. کارکرد مانی گرام مانند شرکت های وسترن یونیون بوده، با این تفاوت که مانی گرام دارای شعبات محدودی در سراسر جهان است. شیوه عملکرد آن بدین صورت است که نام و مشخصات صاحب و یا گیرنده وجه در کشور مقصد را به همراه مبلغ مورد نظر به موسسه در داخل ایران ارائه می دهید و در پی آن رمز و یا کُد مرتبط با آن مبلغ به متقاضی داده می شود.

گیرنده وجه می تواند با ارائه کارت شناسایی، گذرنامه و یا پاسپورت به شعبات مانی گرام در شهر محل زندگی خود مراجعه کرده و وجه خود را به راحتی دریافت نماید. گفتنی است که انتقال ارز از ایران به ترکیه و یا به هرجای دنیا از این طریق، بین یک الی سه ساعت به طول می انجامد.

SWIFTانتقال پول از ایران به ترکیه ازطریق حواله ارزی سوئیفت
انتقال ارز از ایران به ترکیه و یا سایر نقاط ازطریق روابط بین بانکی سوئیفت راهی آشنا برای مهاجران است. بدین ترتیب که به عنوان یکی از روش های مطمئن، شایع و رایج ارسال حواله بین کشوری شناخته شده است.

استفاده از حواله ارزی سوئیفت مزایایی را با خود به همراه دارد که عبارتنداز؛

  • انتقال پول به تمامی بانک های جهانی 
  • مقرون به صرفه و کارمزد مناسب 
  • دریافت برگه سوئیفت 
  • دریافت رسید بانکی انتقال وجه و یا ارسال حواله 

توجه داشته باشید که جهت درخواست انتقال وجه و یا ارسال حواله از این طریق بایستی در فرم حواله ثبت اطلاعات مربوط به مشخصات گیرنده ازجمله نام بانک، کشور و شهر مقصد، شناسه و یا کُد سوئیفت صاحب حساب را دارا باشید.لازم به ذکر است انتقال ارز از ایران به ترکیه با استفاده از این روش، مدت دو روز کاری به طول می انجامد.

گفتنی است که جهت ارسال حواله بانکی به دانشگاه های سایر کشورها ازجمله ترکیه نیز می توانید از روش سوئیفت بهره مند شوید. ارسال حواله بانکی به دانشگاه ها از طریق سوئیفت نیز مزایای مختص به خود را ازجمله؛

درج و ثبت نام و مشخصات کامل دانشجو در حواله جهت تائیدیه ازسوی دانشگاه، ارسال حواله در کوتاه ترین زمان و در یک روز کاری، پیگیری آسان حواله، قیمت مناسب ارز، و مواردی از این نظر را شامل می شود. ناگفته نماند که ارسال حواله ارزی و انتقال پول از ایران به ترکیه از طریق بانک های داخلی انجام شده و حواله‌های یورو، دلار، لیر به تمامی بانک های کشور ترکیه به صورت مستقیم آنلاین و واریز به صورت مستقیم و نقدی نیز امکانپذیر است

PayPalانتقال پول از ایران به ترکیه ازطریق سیستم پی پال
سیستم پی پال یکی دیگر از راهکارهای مناسب و سریع جهت ارسال و جه و انتقال ارز از ایران به ترکیه و یا سایر نقاط جهان به شمار می رود.

پی پال یک نوع سیستم و یا کیف پول الکترونیکی است که می توان با استفاده از آن، از خدمات مختلف و متنوعی همچون شرکت در آزمون های بین المللی، شرکت در سمینارها و کنفرانس های علمی- پژوهشی، خرید از فروشگاه ها و مراکز اینترنتی، و یا استفاده از خدمات دیگر سایت های پولی بهره مند شد.

ازطریق خدمات ارزی پی پال به هرکجای دنیا که بخواهید می توانید وجه مورد نظر خود را واریز و انتقال دهید. درواقع استفاده از سیستم الکترونیکی پی پال، به عنوان روشی مناسب و کاربردی برای انتقال پول نیز محسوب می شود. منتهای مراتب فرد بایستی دارنده حساب پی پال باشد.

امروزه بسیاری از صرافی ها و موسسات معتبر دارنده حساب پی پال بوده و متقاضیان با مراجعه به موسسات معتبر می توانند از خدمات ارزی پی پال بهره مند شوند. علاوه بر آن دارنده حساب پی پال به راحتی می تواند گردش حساب خود را چک کرده و حتی به سایر افرادی که دارنده حساب پی پال هستند به صورت انلاین پول واریز نماید.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>