اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

انتقال پول از اوکراین به ایران کمی پیچیده تر از انتقال پول از ایران به اوکراین است. اکثر شرکت های نقل و انتقال پول- مانند پی پال، وسترن یونین و Xoom- خدمات انتقال پول به ایران را انجام نمی دهند. در عوض شرکت هایی مانند ریالکس، ZTransfer و صرافی متخصص در زمینه انتقال پول به ایران هستند.
دلایل انتقال پول از اوکراین به ایران موارد زیر عنوان می شود:

  • خرید کالا یا خدمات در ایران
  • حقوق بازنشستگی
  • پرداخت حقوق و دستمزد
  •  واردات و صادرات به/ از ایران
  • پرداخت اجاره بها یا رهن در ایران
  • ارسال پول به طور منظم به ایران (ارسال ماهیانه پول)

انتقال پول از اوکراین به ایران طریق Z Transfer

گام اول
ابتدا به وب سایت Z Transfer مراجعه نمایید.

گام دوم
در سمت راست صفحه سایت بر روی Register Here کلیک کنید.

گام سوم
اطلاعات شخصی و بانکی دریافت کننده و خودتان را وارد کنید. همچنین مقدار پولی که می خواهید انتقال دهید را نیز وارد کنید.

گام چهارم
بر روی گزینه "ارسال این فرم"کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه یک صورت حساب به نمایش در می‌آید. اگر بر روی گزینه ی سپرده گذاری در بانک کلیک کنید، یک ایمیل حاوی اطلاعات حساب بانکی دریافت خواهید کرد. و اگر گزینه ی "ایمیل کردن سفارش پول"را انتخاب کنید، ایمیلی حاوی شماره سفارش و آدرس شرکت دریافت خواهید نمود.

انتقال پول از اوکراین به ایران از طریق صرافی

گام اول
به وبگاه www.sarrafi.co.uk رفته و از پایین صفحه بر روی "سفارش" کلیک کنید.

گام دوم
در صفحه ی بعد فرم مربوطه را پر کرده و اطلاعات شخصی مربوط به فرستنده و گیرنده و اطلاعات پرداخت را وارد نمایید.

گام سوم
بر روی "ارسال سفارش" کلیک کنید.

گام چهارم
منتظر بمانید تا شرکت از طریق ایمیل با شما تماس بگیرد. سپس شما باید اطلاعات حساب بانکی یا کارت اعتباری خود را وارد نمایید. پس از این مرحله پول ارسال می گردد.

انتقال پول از اوکراین به ایران از طریق ریالکس

گام اول
ابتدا مقدار پولی که می خواهید به ارز کشور ایران منتقل کنید را تعیین کنید. از جدول تبدیل نرخ ارز که در مرجع آمده است برای تبدیل وجه خود به ارز ریال استفاده کنید.

گام دوم
از طریق یکی از بانک های ریالکس به نام فرستنده یک درخواست پرداخت ایجاد نمایید. ریالکس در کشورهای دانمارک و سوئد بانک خارجی دارد.

گام سوم
با استفاده از لینک موجود در قسمت منابع ریالکس را نسبت به درخواست پرداخت خود مطلع کنید. سپس به بانک اطلاع دهید تا از طریق سیستم خود فرآیند انتقال پول از اوکراین به ایران را آغاز نماید. شما باید نام، نشانی، شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. همچنین لازم است اطلاعات دریافت کننده همچون نام، اطلاعات تماس و اطلاعات حساب بانکی را وارد کنید.

معیارهایی برای مقایسه سرویس های انتقال پول از اوکراین به ایران
نرخ ارز و کارمزد انتقال- قبل از انتقال پول از اروپا به ایران هر دو مورد را بررسی کنید و بهترین نرخ ارز و کارمزد انتقال را پیدا کنید. ممکن است یک سرویس دهنده نرخ ارز بسیار مناسبی پیشنهاد دهد ولی در عوض کارمزد زیادی طلب کند.

در مقابل، شرکتی که نرخ ارز نامناسبی پیشنهاد می دهد ممکن است کارمزد بسیار پایین و یا حتی بدون کارمزد باشد. برخی سرویس دهنده های انتقال پول در برابر نقل و انتقالات با حجم بالا کارمزدی اخذ نمی‌کنند.

روش های برداشت: این مورد نیز می تواند برای عده ای بسیار مهم باشد؛ چرا که برای افرادی که حساب بانکی در کشور مقصد ندارند، آن دسته از شرکت هایی که بدون نیاز به حساب بانکی وجه را ارسال می کنند مطلوب تر هستند. برخی سرویس دهنده ها تنها از حساب بانکی در مقصد برای برداشتن پول استفاده می کنند، سایر شرکت ها انتخاب روش برداشت پول را به مشتری می سپارند.

زمان انتقال: انتقال پول از طریق حساب بانکی بین 1 الی 5 روز کاری طول می کشد. اگر می خواهید پول به سرعت به دست دریافت کننده برسد، بهترین راه این است که از سرویس دهنده ای را انتخاب کنید که امکان برداشت پول نقد را داشته باشد. بنابراین بسته به اولویت شما در ارسال پول مناسب ترین سرویس دهنده از نظر سرعت انتقال پول را انتخاب کنید.

روش انتقال: رای ارسال پول راه های متعددی پیش روی شما قرار دارد. یک راه همیشگی انتقال پول از طریق بانک است. از سرویس دهنده های آنلاین مانند پی پال، وسترن یونین یا وب مانی نیز می توانید استفاده کنید که از طریق اپلیکیشن های تلفن همراه، تماس تلفنی، فروشگاه ها، به صورت آنلاین و یا کیوسک های مخصوص می توانید اقدام به انتقال پول کنید.

حداقل میزان انتقال پول: سرویس دهنده ها برای انتقال پول یک حداقل مبلغی تعیین کرده اند که این مقدار بسته به شرکت ارسال پول متفاوت است. حداقل پول قابل انتقال در برخی شرکت ها به میزان 1 پوند انگلیس بوده و در برخی دیگر تا 1000 دلار است.

گردشگران ایران و انتقال پول از اوکراین به ایران
مسئله رایج در بین گردشگرانی که به ایران سفر می کنند این است که نمی دانند نمی توان از خودپردازهای ایران وجه نقد دریافت نمود. در حقیقت کارت های اعتباری ای که آن ها با خود به ایران می آورند فایده ای ندارد؛

مگر این که موقعی که خودپردازهای ایران را می بینند از روی حسرت سر خود را با آن بخارانند.خوب، اگر نمی‌شود از خودپردازهای ایران پولی دریافت کرد، گردشگران خارجی چگونه می توانند از حساب بانکی خود پول دریافت کنند، و یا از دوستان خود در کشور خود بخواهند برای آن ها پول بفرستند.

انتقال پول از اوکراین به ایران از طریق گروه Seven Hostels
یکی از بی نظیرترین خدماتی که گروه Seven Hostels به مشتریان خود می دهد کمک به آن ها در انتقال پول به ایران و دریافت پول نقد در آن کشور است. روند بسیار ساده و سریع است، گردشگران ابتدا باید میران دقیق وجه مورد نظری که می خواهند در ایران داشته باشند را بگویند.

در مرحله دوم، با استفاده از کیف پول بیت کوین به ایمیل آن ها یک درخواست پرداخت ارسال می گردد. سوم، آن ها با استفاده کیف پول الکترونیکی خود از پول خود را نگهداری کرده و نهایتا، 99% پولی که داده اند به صورت ریال در هتل آن ها در ایران به آن ها تحویل داده می شود.
همچنین این امکان وجود دارد که گردشگران پول را به صورت کارت اعتباری در ایران داشته باشند و یا آن را در حساب بانکی یک دوست مورد اعتماد در ایران دریافت کنند(پیدا کردن آن آسان است).

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>