اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

کانتینر هوشسمند

اولین کانتینر هوشمند که از بندر رتردام هلند روانه بندر مونیخ شد، در مونیخ رونمایی می شود.

این کانتینر هوشمند در این سفر قرار است پارامترهایی مانند ارتعاش، شیب، موقعیت، صدا، آلودگی، رطوبت و دما را توسط پنل هایی که نصب شده، اندازه گیری کند تا مشخص شود که این نوع کانتینر برای جابه جایی توسط کشتی، قطار یا کامیون با چه ویژگی هایی باید تولید شود.

بر اساس این گزارش، رونمایی از این کانتینر قرار است اول ماه ژوئن در بندر مونیخ آلمان انجام شود. این کانتینر به گونه ای طراحی شده که مالک کشتی و مشتری کالا می توانند به صورت آنلاین آن را رصد کرده و از آخرین جزئیات سفر و یا زمان تحویل آن مطلع باشند.

مسئولان بندر رتردام که آرزو دارند این بندر هوشمندترین بندر دنیا لقب گیرد معتقدند داده های جمع آوری شده در این سفر به چالش پیش روی حمل و نقل دریایی و تدارکات آن کمک شایانی خواهد کرد.

اساس این پروژه توسط شبکه اینترنتی (اینترنت رتردام) شکل می گیرد که اداره بندر رتردام قرار است با جمع آوری و پردازش داده های حاصله از حسگرهای نصب شده در کانتینر اطلاعات دریافتی را تجزیه و تحلیل کرده و برای بهبود کیفیت در کانتینرهای بعدی به کار گیرد.

کانتینر شماره 42 که رتردام به عنوان استعاره بر آن نام نهاده است توسط شرکت های مستقر در بندر رتردام IBM, Cisco, Esri, Axians, Intel, HyET Solar, Van Donge & de Roo, Awake.ai, Betta Batteries, Simwave و.... ساخته شده است که به گفته مسئولان بندر قرار است تحول جدیدی را در عرصه جابه جایی کالا ایجاد کند.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>