اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

کشتیرانی

شرکت های کشتیرانی MSC سوئیس و CMA CGM فرانسه آمادگی خود را برای پیوستن به شبکه بلاک چین شرکت کشتیرانی مرسک دانمارک و تشکیل زیرساختار TradeLens اعلام کردند. با تشکیل این گروه بلاک چین بیش از نیمی از محموله های کانتینری اروپا از طریق TradeLens انجام خواهد شد. بر اساس این گزارش این شبکه در صدد ایجاد یک بخش لجستیکی فعال برای حضور بیشتر در تجارت جهانی دریایی و تامین نیازهای مشتری است.

"Rajesh Krishnamurthy" معاون اجرایی CMA CGM در این زمینه گفت: اعتقاد داریم که TradeLens تعهدها را برای اجرای کامل استانداردها و نظارت بیشتر بر فعالیت ها بالا برده و یک تحول بزرگ دیجیتالی ایجاد کند.

"André Simha" مدیر ارشد دیجیتال و اطلاعات MSC نیز اظهار داشت: همکاری دیجیتالی خطوط کشتیرانی کانتینری کلید پیشرفت این صنعت به شمار می رود و زیرساختار TradeLens دارای پتانسیل بسیار بالایی برای ایجاد همکاری اشتراکی است، به گونه ای که شرکت ها از فعالیت های جزیره ای دور شده و به فعالیت‌های گروهی اطمینان حاصل کنند.

"Vincent Clerc" مدیر اجرایی A.P. Moller - Maersk نیز در زمینه مشارکت خطوط کشتیرانی بزرگ با یکدیگر گفت: این روزها مشارکت گروه های فعال اقتصادی با یکدیگر برای تامین نیاز مشتری یک عامل حیاتی به شمار می رود. چرا که اکوسیستم زنجیره تامین طلب می کند تا خطوط کشتیرانی با یکدیگر همکاری کنند تا از یک سو، سود مشارکتی نصیب شرکت ها شود و از سوی دیگر رضایت خاطر برای مشتری حاصل شود. به نظر می رسد شرکت های کشتیرانی جز این راه دیگری ندارند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>