اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

حواله ارزی به گرجستان
یکی از پر کاربرد ترین فعالیت های ارزی ایران در سال های اخیر می باشد و گرجستان یکی از کشور هایی است که تعاملات اقتصادی و ارزی زیادی با ایران دارد.مسلما برای انجام این تعاملات اقتصادی باید امکانات ارزی بین المللی به خوبی ساپورت شود و البته این حمایت به عهده ی کشور های هر دو طرف تعامل می باشد.

قوانین بانکی کشور گرجستان
کلیه بانک های فعال در گرجستان مشمول قوانین بانکداری گرجستان می باشندو باز کردن انواع حساب های بانکی در گرجستان برای افراد غیر گرجی مشمول قوانین و شرایطی است که توسط بانک مرکزی گرجستان اعلام می شود.

شرایط حواله کردن ارز به گرجستان
در ابتدا داشتن یک حساب بانکی در گرجستان یکی از الزامات است و البته نبودن منع قانونی برای حواله ارز برای شماکه ممکن است این ممنوعیت به هر دلیل قانونی از کشور مبداء یا مقصد برای شما ایجاد شده باشد؛با داشتن حساب بانکی در گرجستان قادر می باشیددر بسیاری از بانک ها انتقالات بانکی را به صورت داخلی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

از آنجا که سابقا برای باز کردن حساب بانکی حضور در کشور گرجستان لازم بودو نیاز به مدارک شناسایی و شماره مالیاتی و طبیعتا ترجمه این مدارک به زبان گرجی بودو این کار درد سرهایی و سر در گمی هایی را به دنبال داشت، لذا شرکت ها و موسساتی که فعالیت های ارزی بین المللی را انجام می دهندمورد توجه و استقبال قرار گرفته اندو عموما افرادی که قصد انجام حواله ارزی به گرجستان را دارند به این موسسات مراجعه می کنند.

البته امروز دیگر برای باز کردن حساب بانکی درگرجستان اکثر کشور های خارجی به هیچ سند و حتی حداقل موجودی برای یک افتتاح حساب نیاز نیست وبا وجود موسسات، سایت ها و شرکت های واسط حتی لزومی برای افتتاح حساب بانکی برای شخص شما نمی باشدو برای یک حواله ارزی به گرجستان این شرکت ها از حساب بانکی خود در کشور گرجستان استفاده می کنند.

موسسات و شرکت های قابل اعتماد برای ارسال حواله ارزی به گرجستان برای یک حواله ارزی حتما به مراکز شرکت ها و یا سایت های قابل اعتماد مراجعه کنید، شرکت هایی که با تجربه و تخصص امنیت مناسبی را برای پول و حواله ارزی شما تضمین خواهندکرد.مطمئنا برای شما پیش آمده که با افرادی مواجه شده اید که در موارد مختلف مورد کلاه برداری قرار گرفته اندو یا حتی در مواردی که قصد کلاه برداری وجود نداردبه شرکت‌هایی که تخصص وتجربه ی کافی ندارند مراجعه کرده اندو با معطلی و مشکلاتی مواجه شده اند.

پس سعی کنید با انتخاب یک مرکز مناسب برای حواله ارزی، خود را از درد سر دور نگه داریدهمچنین انتخاب یک شرکت خوب و مطمئن مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.مثلا اگر قصد سفر به کشور گرجستان را داریدشرکت واسط ضمن این که حواله ارزی به گرجستان را برای شما انجام می دهدمعمولا تورهای مسافرتی مناسب و ویژه ای را نیز به شما معرفی می کنندو اگر مایل نیستید با یک تور همراهی کنید.

می توانند هتل ها و محل های توریستی ارزان و با کیفیت و با ویژگی های منحصر به فردی را به شما معرفی کنندطبیعتا این کار برای آنها دشوار نخواهد بودچرا که به دلیل ارتباطاتی که به واسطه شغلشان با کشور خارجی دارند خیلی خوب از اماکن و امکانات ویژه آن کشور سر در می آورندو ثانیا این شرکت ها و موسسات سعی می کننددر ضمن خدمات مربوط به کار های بانکی خدمات دیگری نیز به مراجعه کننده های خود بدهندتا مشتری برای مراجعات بعدی نیز شرکت آنها را در نظر داشته باشد واصطلاحا با خدمات خوب و بیش از انتظار مشتری خود را حفظ کنند.

گرجستان
کارمزد برای یک حواله ارزی به گرجستان از آنجا که نرخ کارمزد تحت شرایطی تغییر می کندنمی توان در این جا مبلغ معینی را برای آن ذکر کرد اما به هر حال کارمزد ها برای حواله ارزی به خارج از کشور مبلغ مشخصی داردو البته این مبلغ با توجه به شرایط معاملات بانکی در عرصه بین المللی و با توجه به نرخ ارز و شرایط بین المللی تغیراتی خواهد داشت که تمامی تعرفه ها بر اساس نرخ اعلام شده توسط بانک مرکزی و اتحادیه صرافان به روز رسانی می شود.

بانک های گرجستان
از جمله بانک هایی که برای حواله ارزی به گرجستان می توان نام برد:

  • TBC BANK
  • BANK OF GEORGIA

البته اکثر بانک ها مایل به دادن خدماتی از نوع دریافت پول به مشتریان هستندچرا که گردش مالی بانک را بالا می برد به خصوص آن که مربوط به گردش مالی بین المللی باشددر این جا فقط برای نمونه دو مورد از بانک ها را نام بردیم.

در گرجستان TBC بانک
حداقل و حد اکثر مبلغ برای ارسال حواله بانکی به گرجستان در مورد مبلغی که حواله می شود از طرف بانک‌هایی که حساب بانکی در آن افتتاح شده هیچ محدودیتی نیست و همچنین معمولا بانک های مبدا و صرافی ها و موسسات و شرکت ها نیز محدودیتی برای مشتریان قائل نمی شوند.

اگر چه ممکن است بعضی از مراکز یاد شده برای خود محدودیت هایی را وضع کنند و حاضر به حواله ارز پایین تر از مبلغ معینی نباشندولی به هر حال هیچ محدودیتی در مورد مبلغ حواله ارزی به طور قانونی تعیین نشده است و معمولا صرافی ها و شرکت ها هر مبلغی را ارسال می کنند.

تفاوت نرخ پول گرجستان و ایران
GEL لاری گرجستان به لاتین است که به اختصار Georgian Lariدر حال حاضر هر لاری گرجستان معادل 1400 تا 1600 تومان ایران می باشد.با توجه به تفاوت نرخ پول ایران و گرجستان اگر قصد حواله ارزی به گرجستان برای تفریح و یا خرید کردن را دارید حتما این تفاوت نرخ را در نظر داشته باشیدو با مرکزی که خدمات حواله ارزی به شما می دهد.

در این مورد مشورت کنید تا برای معادل سازی وجه و قیمت های رایج شما را راهنمایی کنند.برای انجام یک حواله ارزی به گرجستان یا هر کشور دیگری حتما از بستری امن و شفاف استفاده کنید.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>