اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

روش های حمل کالا
به طور کلی سه دسته روش برای حمل اقلام وارداتی وجود دارد.

روش اول
مشهور به روش حمل دریایی است که اقلام توسط کشتی های بزرگ و قدرتمند به مقصد مشخصی حمل می شوند، این روش حمل هزینه های مناسبی در بر دارد اما بسیار زمان بر است و شاید زمان مورد نیاز برای این روش به نسبت روش های دیگر دو الی سه برابر باشد.

روش دوم
روش هوایی حمل بار است که بهترین روش محسوب می شود در این روش در سریع ترین زمان ممکن محموله به مقصد می رسد، کمترین میزان آسیب برای محموله گزارش شده است و اقلام حساس و فاسد شدنی اغلب از طریق حمل بار به صورت هوایی دنبال می شوند.

روش سوم
حمل بار از طریق راه آهن است که برای محموله هایی با بار کم بوده و به صورتی طراحی شده است و از نظر زمان و هزینه در وضعیت متوسط قرار دارد.حمل از دبی به تهران بیشتر به صورت هوایی صورت می گیرد.

لیست اقلام وارداتی از دبی به تهران
به طور کلی لیست اقلامی که برای واردات از دبی به تهران مناسب است از این قرار است:
مهم ترین اقلام شامل کالاهای صنعتی است بیشترین حجم از واردات را نیز به خود اختصاص می دهد.مورد بعدی قطعات یدکی است که از دسته اقلام پر سود محسوب می شود.مورد بعدی در خصوص قطعات شناور است که به صورت فصلی وارد شده و به طور میانگین دو بار در سال وارد می شود.

لوازم الکترونیکی، انواع لوازم بهداشتی و آرایشی مجاز از دیگر اقلامی است که در لیست حمل از دبی به تهران قرار می گیرد.از دیگر اقلام پرسود وارداتی لباس و کفش است.از دبی کفش های برند باکیفیت بسیار عالی عرضه می شود در نظر داشته باشید که حمل و ترخیص فوری اقلام به صورت کامل ایده آل فراهم شده است.

کالاهای قدیمی از دیگر اقلامی هستند که در چند ساله اخیر در لیست حمل از دبی به تهران قرار گرفته است و البته برای وارد کردن این اقلام از مجوزهای لازم استفاده شود.در این بخش اقلام مجاز برای حمل از دبی به تهران اعلام شده است. یک سری اقلام مشروط نیز موجود است که باید به طور دقیق بررسی شود.

روش های رزرو حمل از دبی به تهران
برای رزرو حمل از دبی به تهران می بایست در وهله اول وارد بخش رزرو شوید، در این بخش فرمی به شما نمایش داده می شود که مشخص می کند قرار است چه میزان قلم کالا را وارد کنیدو اقلام شما در چه دسته‌ای قرار دارد.سپس می بایست مشخص شود که انتخاب هر قلم کالا به صورتی است و مشخصات فروشنده وارد شود.زمان و تاریخی که مد نظرتان است را وارد می کنید.

در نهایت روال حمل از دبی به تهران برایتان توضیح داده می شود و گزارش هر مرحله نیز به طور دقیق مشخص خواهد شد.شایان ذکر است که حمل از دبی به تهران در بعضی از فصل های سال بسیار ارزانتر است و این موضوع سبب می شود تا افراد بتوانند مسیر موجود را به طور دقیق طی کنند.دقت کنید که حمل از دبی به تهران باید به صورت استاندارد و ایمن صورت بگیرد.

هزینه های حمل از دبی به تهران
اینطور که به نظر می رسد هزینه ها به صورت دوره ای تعیین می شودو نوع قلم کالا و کیفیت آن به طور دقیق باید بررسی شود.روشی که برای حمل از دبی به تهران در نظر گرفته می شود بسیار مهم است و از طرفی افرادی که به سراغ روش های هوایی برای حمل از دبی به تهران می روند قطعاً باید هزینه های بیشتری پرداخت کنند.

اقلام حساس و فاسد شدنی باید به صورت خاصی حمل شودو روش های حمل برای این اقلام باید به صورت بسیار دقیق برآورد شودو قطعاً هزینه ارسال این سری از اقلام با سایرین متفاوت است.باید بدانیم که به طور کلی مسیر حمل از دبی به تهران برای اقلام مختلف با هم یکسان نیست و انتخاب یک شرکت بازرگانی خوب به همراه افراد کاربلد می تواند این مسیر را بسیار آسانتر پیش ببرد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>