اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

مزایای صادرات حبوبات به روسیه:
صادرات حبوبات به روسیه از دسته شغل های پر سود است. این موضوع به چند دلیل قابل بررسی است. حبوبات ایران در دنیا حرف اول را می زندکیفیت این محصولات، نوع طبخ سریع، بسته بندی شیک و استاندارد سبب شده است که بسیاری از کشورهای دنیا خریداران ثابت این محصول باشند به این ترتیب وقتی صحبت از صادرات حبوبات به روسیه می شود قطعاً باید سود زیادی به میان باشد.

از سمت دیگر حبوبات دارای درجه بندی های متنوعی است این موضوع دست خریدار را باز می گذارد و می‌تواند نوع درجه یک آن را خریداری کرده و یا به سراغ نوع متوسط با قیمت ارزانتر برود و شرایط صادرات حبوبات به روسیه همیشه به شکلی است که هر دو سمت معامله سود می کند. از طرف دیگر حبوبات از دسته محصولاتی محسوب می شود که دارای دوام بالایی است یعنی افرادی که در زمینه حبوبات فعالیت می کنند، نگران فاسد شدن محصول و از بین رفتن هزینه های وارد نیستند و این موضوع اهمیت صادرات حبوبات به روسیه را واضح تر نمایش می دهد در نظر داشته باشید که با صادرات حبوبات به روسیه می توان کسب و کار عالی راه بیاندازید.

روش های صادرات حبوبات به روسیه:
برای صادرات حبوبات به روسیه روش های مختلف وجود دارد افرادی هستند که علاقه مند به خریدهای حضوری هستند به این ترتیب در ابتدای امر با مراجعه حضوری محصول مورد نظر را مورد بازدید قرار داده و سپس خرید خود را انجام می دهنداز سمت دیگر نیز افرادی وجود دارد که دسترسی حضوری و فیزیکی به محصول ندارند، به عنوان مثال اگر فردی در روسیه بخواهد حبوبات را در حجم عمده خریداری کند.

حضور فیزیکی وی در هنگام خرید کمی دشوار و حتی غیر منطقی به نظر می رسد به این ترتیب سرویس خرید اینترنتی را راه اندازی کرده ایم تا هم صادرات حبوبات به روسیه آسانتر باشد و هم خریدار بتواند بدون هیچ نوع هزینه اضافی محصول را خریداری کند.

در نظر داشته باشید که در این روش به سادگی فرد خریدار از طریق سرویس های اینترنتی گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و میزان خرید خود را اعلام می کندو تمامی اطلاعات لازم در خصوص محصول را به اطلاع خریدار می رسانندبه این ترتیب به سادگی فرد با پرداخت آنلاین هزینه های موجود می تواند محصول خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کند.

صادرات حبوبات به روسیه با قیمت ارزان:
قیمت حبوبات بسیار مجهول است! این امر همیشگی بوده و نمی توان منکر آن شد، از طرفی بارها دیده شده است که خریدار از وجود چنین موضوعی دچار نگرانی می شود و گاهاً خرید به حالت رکود می رسد به این ترتیب سعی کردیم به طور کلی حبوبات را به سه دسته تقسیم بندی کنیم و سه نوع کیفیت برای هر نوع حبوبات در نظر بگیریم.

در این شرایط خریدار می داند که قرار است چه محصولی را با چه قیمت و کیفیتی خریداری کند. در این مسیر قیمت بندی برای هر محصول را به طور دقیق مشخص ساختیم تا مشکلی از نظر شفاف سازی خرید و دیده نشود.صادرات حبوبات به روسیه با قیمت های بالا تنها روشی موقتی است که سبب می شود مدتی کوتاه سود خوبی فراهم شود

اما پس از گذشت زمانی بسیار محدود متوجه می شویم که برای همیشه خریداران خود را از دست داده ایم اما وقتی تعرفه های تعیین شده برای صادرات حبوبات به روسیه به طور دقیق تعیین شود و شرط انصاف رعایت شود قطعاً مشکلی از این دست نخواهد بود و تبدیل به فروشنده قدرتمند و منصف خواهیم بود.

تخفیف های فصلی صادرات حبوبات به روسیه:
در صادرات هر نوع محصولی بهتر است که شوک قیمت ایجاد شود!شوک قیمت به کاهش چشم گیر قیمت یک محصول گفته می شود که در طول دوره خاصی از سال اتفاق می افتد و البته زمان کمی را به خود اختصاص می دهد.

صادرات حبوبات به روسیه به صورت عمده
آخرین برنامه ریزی که برای صادرات حبوبات به روسیه چیده شده است به این صورت است که این محصول به صورت فله و عمده عرضه شود به این ترتیب خریدار در گیر هزینه بسته بندی نخواهد شد و می تواند به سادگی با قیمتی ارزان و مناسب این محصول را سفارش دهد. در خریدهای عمده هزینه های اعلام شده سرشکن می شوند و این موضوع می تواند گردش مالی بهتری بین خریدار و فروشنده ایجاد کند.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>