اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

قوانین واردات پارچه از دبی
پس از چین، دبی در خصوص صادرات انواع پارچه دارای رتبه جهانی است، طرح بندی هایی ایجاد شده برای انواع پارچه در دبی سبب شده است که واردات پارچه از دبی به کشورهای مختلف از جمله ایران بسیار باب شود.

در نظر داشته باشید روند واردات پارچه از دبی کمی متفاوت از گزینه های دیگر است به این ترتیب افرادی که قصد دارند واردات پارچه از دبی داشته باشند باید به قوانین موجود در این مسیر توجه کنند.

دبی از شهرهای بزرگ در ضلع جنوبی امارات است که توانسته خود را در لاین پارچه و لباس به شهرت تجاری برساند. بازار داغ صادرات و واردات در دبی سبب خرید و واردات کالا می شود به این ترتیب پارچه از دسته گزینه های رتبه دار در بین تجار محسوب می شود.

یکی از قوانین واردات پارچه از دبی تسلط به زبان انگلیسی است افرادی که تسلط کافی به زبان ندارند قطعاً در تجارت خود دچار مشکل می شوند.

مزایای واردات پارچه از دبی
بازرگانان ایرانی تمایل بسیار زیادی به خرید و همینطور وارد کردن انواع کالا از دبی دارند، به این ترتیب محبوبیت بازار دبی بر هیچ کس پوشیده نیست. یکی از مهم ترین مزایای واردات پارچه از دبی این است که هزینه های حمل و نقل پارچه به ایران بسیار کم است زیرا دبی از دسته کشورهای همسایه محسوب شده و تاجرین می توانند به سرعت و با هزینه کنم محموله خود را به بهترین شکل ممکن وارد کنند.

یکی دیگر مزایای شگفت انگیز واردات پارچه از دبی این است که گمرکات کشور امارات متحده برای اینکه کالای شما ترخیص شود هیچ هزینه ای دریافت نمی کند. در واقع تجار ایرانی می تواند کالا را به همان قیمتی که در کشور سازنده اعلام شده است خریداری کند. در نظر داشته باشید که زمان کمتری نیز برای واردات پارچه از دبی نیاز است و این موضوع به دلیل نزدیک بودن دبی به ایران خواهد بود.

واردات پارچه از دبی سبب می شود که روند خرید محصول برای کشورهایی که ایران را تحریم کرده اند آسانتر باشد. در واقع کشورها در وهله اول محصول را وارد دبی کرده و سپس طبق قوانین واردات پارچه از دبی به ایران وارد می شود و هیچ نوع هزینه اضافی در این مسیر وجود ندارد.

صادرات پارچه از دبی به ایران
برای واردات پارچه از دبی نیاز به یک سری تشریفات واردات کالا خواهد بود در گمرک ایران یک سری هزینه ها برآورد سازی شده است. فرد باید مبلغی به ارزش 5 درصد از کل کالا را به عنوان حقوق گمرگی پرداخت کند دقت کنید که اگر پروسه واردات پارچه از دبی به درستی صورت پذیرد در نهایت امر مبلغ مذکور به صاحب کالا باز می گردد.

امتیازات واردات پارچه از دبی برای تجار ایرانی زیادی است به این ترتیب اگر فردی در این مسیر فعالیت داشته باشد قطعاً سود خوبی خواهد کرد.

نکات مهم واردات پارچه از دبی
در زمان واردات پارچه از دبی حتماً باید مشخصات و قیمت پارچه به طور دقیق مشخص شود، در نظر داشته باشید که مشخصات و قیمت پارچه پس از ورود به ایران باید در اظهارنامه ثبت شود و اگر اطلاع دقیقی از مشخصات پارچه دیده نشود قطعاً دسترسی به فروشنده دشوار خواهد بود.

شایان ذکر است که قیمت خرید کالا از فروشنده اماراتی، قیمت تمامی شده برای کالا محسوب نمی شود و باید منتظر محاسبه مخصوص گمرکی و همینطور بیمه حمل باشید.

اگر طبق قوانین گمرکی واردات پارچه از دبی نیاز به اخذ مجوزهای خاص و یا استاندارد باشد حتماً باید پیگیری‌های لازم صورت پذیرد.

به عنوان مثال پارچه های گیاهی و یا بهداشتی از دسته محصولاتی هستند که برای وارد کردن آن باید قطعاً گواهی لازم از وزارت بهداشت اخذ شود.

یک سری از پارچه ها دارای شرایط الیافی هستند که از سوی قوانین ایران از دسته محصولات ممنوع اعلام شده اند به این ترتیب واردات پارچه از دبی که در لیست ممنوع قرار دارد غیر قانونی است.

قیمت فروش انواع پارچه های وارداتی از دبی تحت تأثیر یک سری فاکتورهای مختلف است به این ترتیب قیمت‌های تمامی شده در این مسیر بستگی به میزان تقاضا، شرایط بازارد داخلی و فصل فروش دارد.

تأثیر شرکت بازرگانی بر واردات پارچه از دبی
اگر قصد دارند به سادگی و به سرعت وارد تجارت شوید و واردات پارچه از دبی داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم تا پروسه واردات پارچه از دبی را به شرکت بازرگانی فعال و استاندارد بسپارید. 

واردات پارچه از دبی در فصل های تابستان و پاییز بیش تر از سایر فصل ها اعلام شده است به این ترتیب افرادی که قصد دارند در جریان های رقابتی نقش پر رنگی داشته باشند باید سعی کنند که بازار فروش را دست بگیرند اینطور که مشخص شده است هر آنچه که برای واردات پارچه از دبی نیاز است از سوی مشاورین فعال و کاربلد وا اطلاع رسانی می شود.

مورد دیگری در خصوص واردات پارچه از دبی وجود دارد که بررسی آن خالی از لطف نیست، به هرحال وقتی صحبت از خرید کالا از دبی می شود می دانیم که یک سری طرح های تخفیف فصلی از سوی دبی برای فروش محصولات فراهم می شود به این ترتیب افرادی که قصد خرید ارزان دارند می توانند این مسیر را به درستی دنبال کنند. در نظر داشته باشید که شرایط واردات پارچه از دبی باید به طور دقیق مبذول شود.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>