اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

انتقال پول از کانادا به ایران ازجمله موارد قابل توجه برای اشخاصی است که در کشور کانادا امرار معاش کرده و درصدد انتقال درآمد حاصل از کار و بیزینس خود هستند. اغلب افراد برای انتقال پول از کانادا به ایران به انتظار مسافری جهت انتقال وجه خود مانده و یا به غریبه های ناشناسی اعتماد می کنند که به دنبال آن شک و تردیدهایی را با خود به همراه می آورد.

بدین جهت با توجه به محدودیت های بانکداری در ایران، صرافی ها و موسسات معتبری در داخل کشور هستند که با آگاهی بر نظام بانکداری بین الملل به درستی بر چگونگی نقل و انتقالات پولی و مبادلات مالی واقف بوده و با مراکز و نمایندگی هایی جهت انتقال وجه در ارتباط و همکاری می باشند.

از آنجایی که متقاضیان در داخل کشور دارنده حساب های بانکی بین المللی نبوده و دسترسی مطلوبی نیز به شعبات وسترن یونیون ندارند، موسسات در این میان واسطه گرانی پویا هستند که در جهت ارائه هرگونه خدمات ارزی، زیرساخت های مناسب و کاربردی را جهت رفاه حال متقاضیان پدید آورده اند.

ازجمله اینگونه خدمات آن است که صرافی ها و موسسات معتبر، دارنده حساب های بانکی بین الملل بوده و متقاضیان ساکن در کانادا می توانند وجه مورد نظر خود را به اکانت موسسین واریز کرده و در پی آن موسسات وجه را به ریال برای صاحب حساب اصلی در ایران پرداخت می نمایند. ازسوی دیگر راهکاری که بسیار مورد استقبال قرار می گیرد، انتقال پول از کانادا به ایران از طریق شعبات وسترن یونیون می باشد.

موسسین فعال در ایران به متقاضیان، شعبات و نمایندگی های وسترن یونیون را معرفی کرده و از این طریق متقاضیان می توانند وجه خود را به اینگونه موسسات ارائه دهند تا در اسرع وقت به ایران انتقال داده شود. منتهای مراتب هریک از راهکارهای فوق ویژگی ها و شرایطی دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود. 

SWIFTانتقال پول از کانادا به ایران با استفاده از سیستم سوئیفت
سیستم بانکی سوئیفت ازجمله مطمئن ترین راهکارهای انتقال پول از کانادا به ایران است. بدین ترتیب که شخص مقیم و یا ساکن کانادا به حساب بانکی بین المللی سوئیفت صرافی و یا موسسه مربوطه، وجه مورد نظر خود را واریز کرده و متقاضی می تواند طی سه الی پنج روز کاری معادل ریال آن را از موسسه دریافت نماید.

در رابطه با انتقال ارز ازطریق سیستم سوئیفت بایستی خاطر نشان کنیم که صرافی و یا موسسه ی معتبری که شما بر می گزینید، بایستی دارای حساب بانکی بین المللی سوئیفت بوده باشد و بدین طریق نقل و انتقالات مالی صورت می پذیرد. علاوه بر آن شخص ساکن در کانادا نیز برای استفاده از این روش بایستی دارای حساب بانکی باشد. ازجمله مزایا و ویژگی های این روش انتقال سریع و مطمئن آن است.

وسترن یونیون
شرکت وسترن یونیون، یک شرکت آمریکایی می باشد و به همین علت در ایران شعبه ای از آن موجود نیست اما در سراسر دنیا ازطریق نمایندگی های وسترن یونیون اقدام به جابه جایی و انتقال وجه به تمامی مناطق صورت می گیرد. صرافی ها و موسسات معتبر در داخل ایران نیز با شعبات برخی از کشورهای توسعه یافته در ارتباط بوده و انتقال پول از کانادا به ایران نیز بدین طریق امکانپذیر است.

در اینصورت نیازی به افتتاح حساب نبوده و شخص ساکن در کانادا می تواند به شعباتی مراجعه نماید که در حقیقت معرف صرافی ها و موسسات داخل کشور است. بدین ترتیب وجه خود را با ارائه پاسپورت تحویل نمایندگی وسترن یونیون داده و ظرف مدت زمان کوتاهی وجه مورد نظر به دست گیرنده خواهد رسید. قابل ذکر است که تا سقف مبلغ پنج هزار دلار در مدت زمان چند ساعت می توانید به راحتی پول جابجا نمایید. ازجمله مزایای این روش عدم نیاز به حساب بانکی و سرعت بسیار بالای آن نسبت به سیستم های بانکی می باشد.

moneygramانتقال پول از کانادا به ایران با استفاده از سیستم الکترونیکی مانی گرام
مانی گرام یک نوع سیستم پرداخت به صورت آنلاین است که به راحتی می توان، خریدهای اینترنتی، ثبت نام در کلاس ها و دوره های آموزشی، شرکت در سمینارها و کنفرانس های علمی- پژوهشی، هزینه مورد نظر را پرداخت و علاوه بر آن به راحتی وجه دلخواه را انتقال داد.

درواقع ازطریق سیستم پرداخت مانی گرام و یا وب مانی می توان به سایت های خدماتی و فروشگاهی دسترسی آسان داشت و از مزایای آن بهره برد. درنتیجه ازطریق سیستم الکترونیکی مانی گرام نیز می توان به ارسال حواله، انتقال وجه و بهره مندی از سایر خدمات ارزی نائل شد.

paypal انتقال پول از کانادا به ایران با استفاده از سیستم الکترونیکی پی پال
عملکرد سیستم الکترونیکی پی پال نیز مانند مانی گرام بوده و شخصی که دارنده حساب پی پال است می‌تواند علاوه بر بهره گیری از سایت های خدماتی، پرداخت آنلاین و انتقال وجه، گردش حساب و موجودی خود را نیز بررسی کند.

بدین ترتیب از پی پال نیز به عنوان یک کیف پول الکترونیکی یاد می شود.بنابراین استفاده از سیستم پی پال راهکار دیگری جهت انتقال پول از کانادا به ایران می باشد که می توانید با مراجعه به دفاتر و مراکز مربوطه از جزئیات عملکرد ان آگاه شوید.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>