اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

انتقال پول از کره جنوبی به ایران، از دیگر خدمات ارزی موسسات و شرکت های مربوطه داخلی به شمار می‌آید. کره جنوبی با نام جمهوری کره در شرق آسیا واقع شده و سئول پایتخت آن می باشد. واحد رسمی پول کشور جمهوری کره وون است. کره جنوبی از جمله قدرتمندترین کشورهای جهان در زمینه اقتصاد و صنعت شناخته شده است.

روش های گوناگونی جهت انتقال پول از کره جنوبی به ایران از سوی موسسات و شرکت های مربوط به ارائه خدمات ارزی در نظر گرفته شده است که هر یک از روش ها دارای مزایا و ویژگی های خاص خود بوده و با توجه به انتخاب نوع سرویس خدمات ارزی، کارمزد خود را شامل می شود. از جمله روش های ارسال حواله، مبادلات ارزی و انتقال پول از کره جنوبی به ایران، می توان به انتقال وجه از طریق سیستم بین بانکی سوئیفت، سیستم مانی گرام، سیستم پی پال، شعبات وسترن یونیون و نمایندگی های اسکریل اشاره کرد

نکات قابل توجه در رابطه با شرایط انتقال پول از کره جنوبی به ایران

نکته اول: با توجه به مقررات سختگیرانه و دشوار کره، محدودیت هایی را برای دانشجویان خارجی مرتبط با حیطه بانکی و مالی اعمال می شود که متناسب با نوع مبادلات مالی و ارزی و همچنین مقدار وجوه انتقالی در مستندات بانکداری آن قید شده است.

نکته دوم: در خصوص افتتاح حساب در کره، متقاضیان می توانند با مراجعه به بانک، اقدام به افتتاح حساب نمایند. منتهای مراتب فرد می بایست مقیم کشور کره باشد تا بتواند، حساب بانکی خود را داشته باشد. قابل ذکر است که شخصی مقیم کشور کره خوانده می شود که اجازه اقامت بیشتر از مدت 6 ماه را در کره جنوبی داشته باشد.

نکته سوم: با توجه به افتتاح حساب متقاضیان مقیم در کره جنوبی می توانند با طیب خاطر مبادلات ارزی و انتقالات مالی خود را از طریق سیستم بانکداری کره به انجام برسانند.

نکته چهارم: از طریق سیستم بانکداری، متقاضیان می توانند تا سقف مبلغ پنجاه هزار دلار آمریکا در سال، ارز جابجا نمایند.

نکته پنجم: گفتنی است که متقاضیان مقیم کره می توانند تنها با ارائه پاسپورت و مراجعه به بانک های مرتبط با خدمات ارزی، ارز و چک های مسافرتی شان را به پول رایج کشور کره جنوبی تبدیل نمایند. با هر بار ورود به کشور کره می توان تا سقف ده هزار دلار آمریکا را متناسب با نرخ ارز به وون کره جنوبی تبدیل کرد. منتهای مراتب این نکته بیشتر برای کسانی کاربردی است که به صورت مکرر به کره جنوبی رفت و آمد داشته و مقیم کشور کره جنوبی می باشند.

نکته ششم: اگر متقاضیان فاقد حساب بانکی در کره جنوبی باشند، می توانند برای انتقال پول از کره جنوبی به ایران از روش های دیگری مانند شعبات وسترن یونیون و یا نمایندگی های اسکریل بهره مند شوند.

انتقال پول از کره جنوبی به ایران از طریق نمایندگی های وسترن یونیون
متقاضی در کشور کره می تواند با مراجعه به مراکز وسترن یونیون مبلغ مورد نظر خود را به همراه مشخصات فرد گیرنده ارائه دهد و بدین ترتیب انتقال وجه صورت پذیرد. منتهای مراتب اگر چنانچه درصدد انتقال پول از کره جنوبی به ایران هستید، می بایست با موسسات و شرکت های داخلی مرتبط با خدمات ارزی هماهنگی کرده و سپس اقدام به انتقال وجه نمایید.

ایران به دلیل تحریم های مالی فاقد شعبات وسترن یونیون است در نتیجه صرافی ها و شرکت های معتبر داخلی توسط یک کشور ثالث اقدام به انتقال وجوه ارزی می نمایند. شرکت وسترن یونیون در اصل یک شرکت آمریکایی است که در راستای اعمال اهداف مرتبط با خدمات ارزی، انتقال وجه، ارسال حواله و مبادلات مالی با توجه به پانصد هزار شعبه در دویست کشور دنیا فعالیت پویا و جامعی دارد.

انتقال پول از کره جنوبی به ایران با استفاده از این روش نیازی به افتتاح حساب نداشته و متقاضی می تواند تنها با رویت گذرنامه و یا پاسپورت خود، وجه مورد نظر را انتقال و یا دریافت کند. از دیگر ویژگی های ارسال حواله و انتقال پول با استفاده از این روش آن است که در کوتاهترین زمان ممکن، وجه به دست گیرنده ارسال خواهد شد.

انتقال پول از کره جنوبی به ایران از طریق نمایندگی های اسکریل
انتقال پول از کره جنوبی به ایران با مراجعه به مراکز اسکریل یکی دیگر از روش های کاربردی و سودمند جهت انتقال وجه، ارسال حواله و مبادلات ارزی است. شرکت اسکریل در اصل یک شرکت انگلیسی است که در راستای انتقال وجه و نقدینگی درآمدهای ارزی، فعالیت داشته و خدمات خود را به متقاضیان ارائه می دهد.

منتهای مراتب اسکریل در سطح جهان دارای 334 هزار نمایندگی است و تعداد شعبات آن نسبت به مراکز وسترن یونیون به مراتب کمتر است. از جمله ویژگی های انتقال وجه از طریق مراکز اسکریل، ارسال وجه در بستری امن و مطمئن بوده و از جمله روش هایی است که مورد استقبال تمامی مردم در سراسر جهان قرار گرفته است.

همانطور که از پیش بدان اشاره شده علاوه بر روش های فوق، راهکارهای دیگری جهت ارسال حواله و انتقال وجه از جمله سیستم الکترونیکی پی پال و مانی گرام نیز منظور می شود که در واقع هر دوی آنها به نوعی یک کیف پول الکترونیکی بوده و پرداختی های آنلاین، بهره مندی از سایت های خدماتی و خریدهای اینترنتی را در بر می گیرد. دو روش سیستم الکترونیکی پی پال و مانی گرام نیز نیازی به افتتاح حساب بانکی نداشته و تنها متقاضیان می بایست دارای اکانت کاربری برای استفاده از خدمات این دو سیستم باشند.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>