اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

انتقال پول از نروژ به ایران از طریق روش های مختلفی صورت می پذیرد که هر یک دارای ویژگی های منحصر به خود بوده و البته با وجود تفاوت در عملکردشان، همگی دارای یک وجه مشترک هستند و آن هم ارائه خدمات ارزی به تمامی کشورها است.

قابل ذکر است که به دلیل تحریم های همه جانبه که بر سیستم بانکداری و نظام اقتصادی ایران اعمال شده است، ارسال حواله و انتقال پول از نروژ به ایران به صورت مستقیم نبوده و از سوی صرافی ها و موسسات مربوطه اعمال می شود.

بدین ترتیب متقاضیان بایستی برای ارسال وجه خود از کشور نروژ با موسسات و ارائه دهندگان خدمات ارزی در داخل کشور ارتباط داشته باشند و هماهنگی های لازم را جهت انتقال وجه و مرسوله انجام دهند.

شیوه های انتقال پول از نروژ به ایران
راهکارهای متفاوتی جهت انتقالات ارزی نروژ به ایران اعمال می شود که عبارتند از؛ سیستم بین بانکی سوئیفت، شبکه های الکترونیکی پی پال، شبکه های الکترونیکی مانی گرام، مراکز وسترن یونیون و سیستم اسکریل

روش های فوق هریک دارای مزایا و معایب ویژه ای را به همراه داشته و دارای روند قانونی منحصر به فرد خود می باشند که در ادامه به شرح هر کدام می پردازیم.

انتقال پول از نروژ به ایران از طریق شبکه الکترونیکی پی پال
انتقال وجه از طریق اکانت پی پال به صورت آنلاین به راحتی انجام شده و در طی زمان کوتاهی، انتقال وجه صورت می پذیرد. از طریق شبکه پی پال می توان به پرداختی های آنلاین، خرید اینترنتی، شرکت در آزمون‌ها و کنفرانس های بین المللی به سادگی در دسترس بوده و انجام می پذیرد.ناگفته نماند که جهت انتقال وجه می بایست هر دو طرف دارای اکانت و یا حساب پی پال بوده باشند تا از این طریق انتقال وجه انجام شود. 

انتقالات ارزی نروژ به ایران از طریق شعبات وسترن یونیون
شعبات وسترن یونیون، در واقع یک کمپانی عظیم آمریکایی است که دارای پانصد هزار شعبه در دویست کشور دنیا می باشد. با هدف خدمات ارزی آماده ارائه هرگونه انجام مبادلات مالی است. از جمله ویژگی های شعبات وسترن یونیون آن است که نیاز به افتتاح حساب نداشته و تنها با ارائه پاسپورت، امکان انتقال وجه امکانپذیر است.

از سوی دیگر روند انتقال وجه از طریق نمایندگی های وسترن یونیون بسیار مطمئن بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن وجه مورد نظر به کشور مقصد ارسال می شود. گفتنی است که با مراجعه به شعبات وسترن یونیون و انتقال وجه از این طریق تا سقف پنج هزار دلار در مدت کوتاه چند ساعته می توان انتقال داد. با توجه به محرومیت های مالی در سیستم بانکداری داخلی، ایران فاقد شعبات وسترن یونیون بوده و می بایست متقاضیان از طریق موسسات و شرکت های مربوطه به عنوان واسطه اقدام به انتقال وجه نمایند.

انتقالات ارزی نروژ به ایران از طریق سیستم مانی گرام
عملکرد مانی گرام مانند سیستم پی پال بوده و به صورت آنلاین می توان به، انتقالات ارزی نروژ به ایران پرداخت. علاوه بر آن می توان به سایت های خدماتی و پرداختی های آنلاین نیز دسترسی داشت. ویژگی ممتاز سیستم مانی گرام آن است که نسبت به سیستم پی پال مطمئن تر بوده و وجه انتقالی در بستری امن به دست متقاضی خواهد رسید.

انتقال پول از نروژ به ایران از طریق سیستم اسکریل
روند انتقال وجه از طریق سیستم اسکریل مانند نمایندگی های وسترن یونیون بوده و در سطح جهان مراکزی جهت ارائه خدمات ارزی در سطح بین الملل را شامل می شود. از جمله ویژگی های ممتاز سیستم اسکریل آن است که علاوه بر انتقال وجه می توان به نقدینگی درآمدهای ارزی نیز پرداخت.

سیستم اسکریل یک کمپانی انگلیسی بوده و مانند مراکز وسترن یونیون دارای شعبات بسیاری در حدود 343 هزار دفتر نمایندگی در دویست کشور دنیا می باشد که درخواست کنندگان می توانند با مراجعه به اینگونه مراکز اقدام به انتقال وجه و ارسال حواله نمایند.

انتقال پول از نروژ به ایران از طریق سیستم بین بانکی سوئیفت
شبکه سوئیفت، ارتباطی منسجم و یکپارچه میان تمامی بانک های سراسر جهان برقرار کرده و هدف از تأسیس این شبکه ارائه خدمات ارزی در راستای توسعه اقتصادی، مبادلات مالی و انتقال وجه در پوشش قانونی و روال بانکی است.

قاعدتا جهت انتقال پول از نروژ به ایران با استفاده از این روش نیاز به افتتاح حساب بانکی بوده و وجه بدین صورت انتقال داده می شود. بدین ترتیب متقاضی می تواند در کشور نروژ، وجه کرون مورد نظر را به حساب بانکی سوئیفت موسسه واریز نموده و بعد از گذشت سه الی پنج روز کاری، وجه مورد نظر به صورت ریال به دست گیرنده در داخل کشور می رسد.

از آنجایی که سیستم بین بانکی سوئیفت دارای مراحل بانکی و قانونی بوده، از جمله مطمئن ترین و رایج ترین روش های انتقال وجه محسوب می شود. توجه داشته باشید که سرویس های خدماتی فوق، هر یک دارای کارمزد تعیین شده ی خود بوده و تعرفه های کاری خود را شامل می شوند.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>