اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

از گذشته های دور کشور فرانسه با کشورمان ایران روابط حسنه در زمینه های مختلفی چون تجاری، فرهنگی و غیره داشته و به علت این که جهت انجام این روادید و صورت گرفتن کارها رد و بدل کردن پول لازم و ضروری بوده بلاشک نقل و انتقال پول از فرانسه به ایران و بالعکس روز به روز افزایش می یابد دلایل مختلفی که موجب می شود این نقل و انتقالات صورت بگیرد بدین شرح می باشد:

خانواده هایی که جهت تحصیل و یا اقامت فرزندانشان در کشور فرانسه هستند و یا به خاطر مسائل شغلی و یا خرید کالا و غیره نیاز به انتقالات ارزی از فرانسه به ایران و یا بالعکس می باشند. البته اخیرا به خاطر تحریم‌های اعمال شده نسبت به کشور ایران این نقل و انتقالات با پاره ای از مشکلات روبه رو بوده و این قشر با زحمت و سختی این کار را انجام می دهند.

اما همیشه راهکارهایی وجود داشته و دارد. شما با کسب اطلاعات لازمه از طریق اخبار، روزنامه ها، سایت‌های معتبر و غیره می توانید به راحتی نقل و انتقالات ارزی از فرانسه به ایران داشته باشید.
بعد از اجرای تحریم ها راه های انتقالات ارزی از فرانسه به ایران بسیار محدود شده است.

اما به هر حال کسانی هستند که به دلایل شغلی و تحصیلی در کشور فرانسه زندگی کرده و جهت گذران زندگی قصد داشته باشند که انتقالات ارزی از فرانسه به ایران صورت بگیرد. در این جا چند روش انتقالات ارزی از فرانسه به ایران و دلایل انتقال پول را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

دلایلی انتقال پول از فرانسه به ایران

 •  ساکن بودن یکی از اعضای خانواده جهت کار و زندگی
 •  دریافت حقوق مربوط به کارهای انجام شده یا فروش کالاهای خاص به مشتریان در فرانسه
 •  رزرو بلیط هوایی و هتل از ایران
 •  ثبت نام جهت شرکت در سمینارها و همایش ها
 •  ثبت نام جهت شرکت در آزمون های کشور فرانسه
 •  پرداخت هزینه های مربوط به مهاجرت به کشور فرانسه
 •  خرید از سایت های فرانسوی
 •  و غیره

نحوه ی انتقال پول از فرانسه به ایران
روش های متعددی جهت نقل و انتقالات ارزی از فرانسه به ایران وجود دارد که تمامی این کارها از طریق سایت های معتبر و سرویس های مختلف صورت خواهدگرفت.
نقل و انتقالات ارزی از فرانسه به ایران به چند صورت قابل انجام است:

انتقالات ارزی از فرانسه به ایرانبه روش حواله کردن:
در این روش شما ابتدا باید در یک سایت معتبر که در جامعه شناخته شده است ثبت نام کرده و یک حساب کاربری تایید شده بگیرید. جهت این کار بعد از وارد شدن به سایت pay 98 و ثبت نام یک حساب کاربری مختص به خود شخص فعال می شود. شما بعد از انجام این کار وارد حساب کاربری خود شده و از گزینه ی خدمات پی پال شده و گزینه ی فروش دلار پی پال را انتخاب می نمایید.

بعد از انتخاب گزینه ی پی پال شما باید در قسمت مبلغ قابل دریافت یا پرداخت را وارد کرده تا قیمت سفارش برای شما به صورت خودکار حساب و به ریال به نمایش درآید.حساب شما در این بخش به اضافه ی آدرس ایمیل پی پال در وب سایت pay 98 نمایش داده خواهد شد.

در گزینه ی رسید انتقال پول از فرانسه به ایران نیز وجه حواله کرد را به حساب سایت pay 98 وارد می کنید.
در منویی که پیش رویتان است یک فایل پیوست نیز وجود دارد که اگر فایلی در رابطه با خرید یا غیره داشتید در این قسمت درج نموده و حتی این فایل را به کارشناسان سایت به راحتی ارائه دهید. فرمت های قابل قبول برای ارسال این نوع فایل ها JPG, DOC, PNG, PDF می باشد.

بعد از ثبت سفارش و انجام کارهای حواله ی پرداخت اطلاعات لازمه برای شما ارسال خواهد شد.
البته انجام این حواله از طریق مسترکارت، ویزا کارت و غیره نیز امکان پذیر است.

شاید این سوال پیش بیاید که پی پال چیست؟! پی پال یک روش مطمئن پرداخت جهت نقل و انتقال پول می باشد که توسط بنگاه های اقتصادی، فروشگاه های اینترنتی و اشخاص شناخته شده و پشتیبانی می شود.
البته قابل ذکر است که شما بدون داشتن حساب پی پال و با استفاده از خدمات ارزی ارائه شده توسط سایت PAY 98 می توانید پول خود را بدون نگرانی و با خاطری آسوده در قالب حواله ی ویزا، حواله ی پی پال و یا حواله ی مستر کارت از فرانسه به ایران انتقال نمایید.

انتقال پول از فرانسه به ایران به روش بیت کوین:
یکی دیگر از روش های انتقالات ارزی از فرانسه به ایران بیت کوین است. بیت کوین یک نوع کیف پول شخصی قابل تبدیل است. شما با خرید بیت کوین می توانید به راحتی پول خود را به فردی که قرار است این پول را در کشور ایران دریافت کند انتقال دهید. شخص دریافت کننده ی بیت کوین با فروش آن می تواند وجه در نظر گرفته شده را به ریال تبدیل کند.

مزایای انتقال پول از فرانسه به ایران به روش بیت کوین

 •  انتقال پول با این روش در مدت زمان کمتری نزدیک به 2 ساعت صورت می گیرد البته با دریافت کارمزد.
 •  خرید بیت کوین از طریق کارت اعتباری ویزا کارت یا آمریکن اکسپرس و یا مستر کارت به راحتی امکان پذیر است.
 •  فروش بیت کوین به راحتی در کشور ایران صورت می گیرد.

معایب انتقال پول به روش بیت کوین

 •  نیاز به داشتن اطلاعات لازمه و شناخت کافی از والت (بیت کوین)، که این کار برای کسانی که با تکنولوژی روز آشنایی ندارند با مشکل رو به رو خواهد شد.
 •  نوسانات زیاد نسبت به بهای بیت کوین موجب شده که پول دریافتی در ایران از این طریق کم یا زیاد شود.
 •  محدودیت کشورها جهت خرید و فروش بیت کوین.

از دیگر روش های انتقالات ارزی از فرانسه به ایران می توان به مواردی چون ارسال از طریق سوئیفت یا وب مانی، پرفکت مانی، ارسال به روش اسکریل و همچنین انتقال به طریق ارزهای رمز پایه اقدام نمود.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>