اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

انتقال پول از قبرس به ایران به شیوه های متفاوتی صورت می پذیرد. درواقع شیوه های انتقال وجه به خارج از کشور از گذشته تا به الان تغییرات شگرفی کرده است که با توجه به محرومیت های نظام بانکداری ایران، مسئولیت چگونگی انتقال وجه بر عهده واسطه گرانی چون صرافی ها و موسسات ارائه دهنده خدمات ارزی قرار گرفته است.

انواع روش های انتقال پول از قبرس به ایران عبارتنداز؛ مراجعه به شعبات وسترن یونیون، پرداخت آنلاین و استفاده از سیستم های الکترونیکی مانی گرام و پی پال، بهره مندی از سیستم بین بانکی سوئیفت است که در ادامه به شرح هریک می پردازیم.

انواع شیوه های انتقال پول از قبرس به ایران

بهره مندی از روش بانکداری سنتی
ارسال حواله و انتقال پول از قبرس به ایران از طریق سیستم بانکداری سنتی، از جمله مطمئن ترین و امن‌ترین راهکارهایی است که متقاضیان و ایرانیان ساکن در قبرس می توانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. باتوجه به آنکه بانک، جهت انتقال وجه بدون واسطه عمل می کند، استفاده از این روش تا حد بسیار بالایی اطمینان خاطر فرد را ایجاد می نماید. انتقال پول از قبرس به ایران از این طریق بین یک الی پنج روز کاری به طول می انجامد

بهره مندی از روش پی پال
سیستم الکترونیکی پی پال روش دیگری است که افراد می توانند از آن به عنوان کیف پول الکترونیکی بهره‌مند شده و استفاده نمایند. استفاده از روش پی پال به نسبت شیوه بانکداری سنتی، ویژگی ها و امتیازات بسیاری را از قبیل سرعت بالای ارسال وجه، دسترسی به سایت های خدماتی، پرداختی های آنلاین، بهره‌مندی از خریدهای اینترنتی و دیگر موارد را شامل می شود.

علاوه بر تمام ویژگی های فوق، از پی پال جهت انتقال آسان وجه و انتقال پول از قبرس به ایران و یا به کشورهای مختلف نیز استفاده می شود. گفتنی است که استفاده از سیستم الکترونیکی پی پال به نسبت بهره گیری از روش سنتی بانکداری آسان تر و قابل دسترس تر بوده و به راحتی با درج شماره تلفن همراه و یا ایمیل متقاضی پرداختی و یا انتقال وجه به راحتی صورت می پذیرد.

نکته مهم در استفاده از این روش آن است که جهت انتقال وجه هردو طرف بایستی دارای اکانت پی پال باشند. ازسوی دیگر کاربر پی پال می تواند به راحتی گردش حساب و موجودی خود را نیز از این طریق بررسی نماید.

گفتنی است که هزینه ارسال حواله و یا انتقال وجه از این طریق تا حدودی گران بوده و اگرچنانچه درصدد تغییر و یا تبدیل نوع ارز از این روش را دارید، آنچنان از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست. اما با توجه به مزایا و ویژگی هایی که با خود به همراه دارد، متقابلا معایب اینچنینی نیز قابل قبول می باشد

بهره مندی از طریق نمایندگی های وسترن یونیون
مراجعه به مراکز وسترن یونیون روش دیگری جهت ارسال حواله و انتقال پول از قبرس به ایران می باشد. لازم به ذکر است که از جمله مزایای بهره گیری از مراکز وسترن یونیون آن است که می توان چند تراکنش را بدون هیچگونه محدودیتی در لحظه به انجام رساند.

از دیگر ویژگی های شعبات وسترن یونیون آن است که جهت ارسال وجه و یا انتقال پول از بلاروس به ایران نیازی به اکانت کاربری و یا حساب بانکی نبوده و می توان به راحتی تنها با رویت گذرنامه روند انتقال وجه را اعمال کرد.

کیفیت خدماتی، سرعت بالا، اطمینان و تضمین در انتقال وجه از دیگر ویژگی های فعالیت وسترن یونیون محسوب شده و به نسبت خدماتی که ارائه می دهد، هزینه انتقال وجه نیز ازطریق اینگونه شعبات به نسبت دیگر روش ها بالاتر است

بهره مندی از روش مانی گرام
مانی گرام نیز مانند سیستم پی پال، عملکردی الکترونیکی داشته و می توان انتقال وجه را به صورت آنلاین اعمال کرد. منتهای مراتب شعبات و مراکز اصلی که مانی گرام را شامل می شوند در شهرها محدود بوده و در پی آن مراجعه حضوری آن نیز به اندازه شعبات وسترن یونیون قابل دسترس نیست.

منتهای مراتب از ویژگی های بارز استفاده از سیستم مانی گرام، پرداختی های آسان، انتقال پول از قبرس به ایران و یا به هرکجای دنیا، استفاده از مزایای سایت های خدماتی و غیره می باشد. در این روش نیز مانند شیوه پی پال، متقاضی بایستی دارای اکانت کاربری باشد تا بتواند وجه را به راحتی ارسال کند.

نکات قابل توجه جهت انتقال پول از قبرس به ایران
نکته اول: توجه داشته باشید که جهت انتقال وجه، شرکت معتبری را به عنوان واسطه قرار دهید. شرکت ها و موسسات خدمات ارزی تا حد بسیاری می توانند آسودگی خاطر را جهت انتقال وجه در بستری امن و مطمئن برایتان حاصل کنند

نکته دوم: انتقال پول از قبرس به ایران از سوی شرکت های خدمات ارزی، کارمزدی را به همراه دارد. میزان مبلغ کارمزد بستگی به نوع سرویس انتخابی متقاضی دارد. بنابراین قبل از هرگونه اقدامی کسب اطلاعات در رابطه با شیوه های انتقال وجه از مهم ترین موارد انجام مبادلات ارزی است

نکته سوم: نکته ای که بایستی به آن توجه کنید آن است که اگر چنانچه ارز کشور مبداء با ارز کشور مقصد متفاوت باشد، هزینه ای جداگانه را نیز به همراه خواهد داشت.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک logo-samandehi گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>