اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

"Mike Coomber" مدیر عامل Rivertrace سازنده اسکرابر و تجهیزات جانبی آن معتقد است برای اینکه کشتی های مجهز به اسکرابر مشکلاتی در رابطه با شستشو و تخلیه آب آنها در سواحل نداشته باشند باید تجهیزات مانیتورینگ آب اسکرابر را نیز حتما مورد استفاده قرار دهند. زیرا به زودی دستورالعمل شستشوی اسکرابر و نظارت بر آن از سوی IMO اجباری خواهد شد.

وی یاد آور شد: از آن جایی که صنعت حمل و نقل جهانی برای رسیدن به سوخت با سولفور نیم درصد ی در ژانویه 2020 آماده می شود در این ارتباط مالکان برای اینکه در اجرای قانون با مشکلی مواجه نشوند سه گزینه پیش رو دارند.گزینه اول استفاده از سوخت با گوگرد پایین، گزینه دوم استفاده از سوخت غیر فسیلی و همچنین روغن موتور سازگار با محیط زیست و گزینه سوم نصب اسکرابر است.

با توجه به اینکه شواهد نشان می دهد که امروزه اکثریت مالکان اسکرابر را به عنوان گزینه مناسب انتخاب می کنند در این راستا دستگاه نظارت بر شستشوی آب اسکرابر به عنوان الزامات قانونی بالقوه در آینده مورد تأکید IMO قرار خواهد گرفت. به همین جهت پیشنهاد می شود که همزمان با بهره برداری از اسکرابر دستگاه مانیتورینگ آب اسکرابر را هم مورد استفاده قرار دهند تا اعتماد جامعه دریایی نسبت به پاک بودن کیفیت آب شستشوی اسکرابر جلب شود.

وی در زمینه کاربرد دستگاه مانیتورینگ در کشتی نیز گفت: این تجهیزات آب اسکرابر را تا حد آب آشامیدنی تصفیه و تنظیم می کند تا هیچ گونه آلایندگی زیست محیطی نداشته باشد.دستورالعمل های نظارت و کنترل دقیق بر شستشوی اسکرابر بین سال 2020 تا 2021 از سوی IMO اعلام خواهد شد به همین جهت دستگاه های مانیتورینگ می توانند آنها را برای دریافت مجوز های قانونی آماده کنند.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>