اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

حواله یورو به اسلواکی
چگونگی حواله یورو به اسلواکی از طریق شیوه های متفاوتی انجام می شود. یکی از این روش ها ارسال حواله یورو به اسلواکی به راحتی به بانک های اسلواکی انتقال داده شده و شخص می تواند به مراجعه به بانک، وجه خود را اعم از دلار و یورو دریافت نماید.

موسسات و ارائه دهندگان خدمات ارزی با توجه به افتتاح حساب در بانک های اسلواکی وجه شما را انتقال و به دست صاحب حساب در کشور اسلواکی می رسانند و درواقع انتقال وجه بین بانکی در اسلواکی انجام می‌پذیرد.

ارسال حواله یورو به اسلواکی از جمله موارد ضروری بر هر یک از افرادی است که درصدد سرمایه گذاری، شروع بیزینس، ادامه تحصیل و دریافت تابعیت کشور اسلواکی می باشند. ارسال حواله یورو به اسلواکی، به طرق مختلفی صورت می پذیرد.

مراجعه به صرافی ها و موسسات معتبری که در راستای ارائه خدمات ارزی فعالیتی پویا دارند، راهکارهای متفاوت و کاربردی به متقاضیان ارائه داده و اغلب ارتباطی پویا با شعبات وسترن یونیون در کشورهای توسعه یافته داشته و یا دارنده حساب بانکی سوئیفت، حساب پی پال و یا مانی گرام جهت انتقال وجه و ارسال حواله یورو به اسلواکی می باشند.

حواله ارزی بین بانکی سوئیفت
ارسال حواله یورو به اسلواکی از طریق حساب بانکی سوئیفت رایج ترین و مطمئن ترین راهکاری است که می توان جهت انتقال وجه برگزید. منتهای مراتب از آنجایی که ایران دسترسی مستقیم به انتقال وجه و ارسال حواله را از طریق حواله ارزی بین بانکی سوئیفت را ندارد، مراجعین بایستی از طریق صرافی ها و یا موسسات معتبر اقدامات لازم و ضروری را جهت ارسال حواله یورو به اسلواکی را اعمال کنند.

در رابطه با سیستم بانکی سوئیفت، متقاضی بایستی دارنده مشخصات فرد گیرنده از جمله کُد و یا شناسه حساب سوئیفت شخص گیرنده، نام و آدرس بانک و همچنین شماره بانک ترانزیت مقصد را دارا باشد. بدین ترتیب مبلغ و یا حواله یورو به اسلواکی به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن، در شرایطی کاملا مطمئن و تضمینی با کمترین کارمزد، مستقیما در حساب بانکی شخص دریافت کننده واریز و ارسال خواهد شد. 

نمایندگی وسترن یونیون
شرکت وسترن یونیون دارای پانصد هزار شعبه در دویست کشور دنیا است که آغاز فعالیت خود را از سال 1851 با هدف و اعمال انتقال وجه، ارسال حواله بدون هیچ گونه محدودیتی در سطح دنیا ایجاد و با استقبال بی شماری از سوی تمامی مردمان جهان روبرو شد.

ایران به دلیل محرومیت و محدودیت های مالی در سطح بین المللی فاقد نمایندگی وسترن یونیون بوده و به همین دلیل متقاضیان می بایست جهت انتقال وجه و یا ارسال حواله یورو به اسلواکی به صرافی ها و موسسات معتبر مراجعه کنند. صرافی ها و موسسات معتبر و شناخته شده، همکاری های لازم و ضروری با برخی از شعبات وسترن یونیون در کشورهای توسعه یافته را داشته و می توانند به راحتی انتقال وجه را اعمال کنند.

امتیازی که شرکت ها و شعبات وسترن یونیون جهت انتقال وجه و ارسال حواله را دارند، آن است که نیازی به افتتاح حساب بانکی نبوده و به راحتی می توانند با ارائه گذرنامه و یا پاسپورت به نزدیک ترین شعب وسترن یونیون در شهر محل زندگی خود، مراجعه کرده و مرسوله را دریافت نمایند.

گفتنی است که شعبات وسترن یونیون دارای دفاتر و نمایندگی های متعددی بوده و در واقع نمایندگی ها، مستقر در بانک های طرف قرار داد هستند و یا به صورت باجه ای مستقل به ارسال و دریافت حواله اقدام می‌نمایند.

لازم به ذکر است که کارمزد انتقال وجه و یا ارسال حواله یورو به اسلواکی با توجه به کشور مقصد و مبلغ ارسالی از طریق شرکت های وسترن یونیون، کارمزد نسبتا بالایی داشته و درواقع روش گرانی جهت ارسال حواله و انتقال وجه می باشد. بایستی خاطر نشان کنیم که از دیگر امتیازات شعب وسترن یونیون آن است که علاوه بر عدم نیاز به حساب بانکی، دارای سرعت عمل بسیار زیاد جهت انتقال وجه می باشد.

بنابراین سرعت ارسال و عدم نیاز به حساب بانکی از جمله مزایا و ویژگی های شعبات وسترن یونیون در سراسر دنیا به شمار می آید. برای ارسال حواله یورو به اسلواکی از ایران، کافی است که اطلاعات و مشخصات فرد گیرنده، کشور و شهر مورد نظر را در فرم ارسال حواله وسترن یونیون را از طریق مراجعه به صرافی و یا موسسات معتبر انجام داده و مبلغ مورد نظر را به حساب ریالی شرکت و یا موسسه واریز فرمایید.

پس از مدت یک الی دو روز کاری، مبنی بر شرایط و مقررات مربوطه انجام و با ثبت کد امنیتی در حساب کاربر، از طریق ایمیل به اطلاع فرد ارسال کننده و گیرنده خواهد رسید.همانطور که از پیش بدان اشاره شد، شرکت وسترن یونیون یک شرکت آمریکایی بوده و به همین دلیل شعباتی در ایران ندارد اما در سراسر دنیا انتقال وجه و ارسال حواله از این طریق به صورت مستقیم به راحتی صورت می پذیرد.

موسسات معتبر و ارائه دهندگان خدمات ارزی در ایران، با توجه به همکاری های غیر مستقیم با شعبات وسترن یونیون، اطلاع از سرویس های مالی و سیستم بانکداری بین الملل می توانند به راحتی انتقال وجه و ارسال حواله یورو به اسلواکی و یا سایر نقاط دنیا را اعمال و از شیوه های متفاوت آن بهره مند شوند.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک logo-samandehi گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>