اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

Volvo Trucks

اولین کامیون خودران برای جابه جایی کانتینر در ترمینال ها توسط شرکت Volvo Trucks سوئد ساخته شد.این کامیون های خودران کالا را پس از تخلیه کشتی ها در ترمینال ها برای ارسال به مقاصد مختلف جابه جا می‌کنند. سازندگان این وسیله نقلیه می گویند این قبیل خودروهای خودران یک وسیله نقلیه به عنوان زنجیره تامین تکمیل کننده لجستیک به شمار می روند که در مراکز تدارکات، کارخانه ها و بنادر، کانتینرها را با دقت بسیار بالا جابه جا می کنند.

"Mikael Karlsson" معاون شرکت Volvo Trucks در زمینه راه اندازی و ساخت این وسیله نقلیه گفت: کار ساخت این کامیون از سال 2018 آغاز شد که برای اولین بار در سیستم حمل و نقل ترمینالی مورد استفاده قرار می‌گیرد. آزمایش های اولیه نشان داد که وسیله نقلیه برای گسترش عملیات در ترمینال ها یک شرایط آرمانی را پدید می آورد تا مدیران ترمینال ها دغدغه خاطر برای جابه جایی کالا نداشته باشند.

وی افزود: قصد داریم با تولید انبوه این نوع وسیله نقلیه در خط مقدم حمل و نقل خودگردان، ترمینالی سازگار با محیط زیست و بهره وری در کسب و کار داشته باشیم. محیط ترمینال ها همواره از آلودگی محیط زیست رنج می‌برند. ما با ابداع این کامیون به کمک محیط زیست آمده ایم زیرا به هیچ عنوان آلودگی ندارد.

وی در پایان گفت: این وسیله نقلیه از طریق برج کنترل هدایت می شود و اگرچه در تست های اولیه با محدودیت سرعت مواجه بودیم اما قرار است این محدودیت ها به زودی برطرف شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>