اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

کشتی خودران

شرکت مهندسی و کشتی سازی Daewoo با دانشگاه دریایی و اقیانوسی کره و همچنین دو شرکت فناوری Napa و AVL برای ساخت کشتی های هوشمند در این کشور با امضای قراردادی پیش قدم شدند.

"Odin Kwon" مدیر فناوری شرکت مهندسی و کشتی سازی (DSME) در این زمینه گفت: این توافق بین شرکت های کشتی سازی، دانشگاه و توسعه دهندگان دیجیتال در کره جنوبی منعقد شده که هدف آن ساخت کشتی های هوشمند در این کشور است.شرکت Daewoo و دانشگاه دریایی کره KMOU با شرکت هایی که به دوقلوهای دیجیتال معروفند تصمیم دارند شبیه سازی، تجزیه و تحلیل داده ها برای طراحی کشتی و ماشین آلات مهندسی را به گونه ای اجرا کنند که انتشار گازهای گلخانه ای به حداقل ممکن برسد.

به گفته وی این همکاری شامل جمع آوری و پردازش داده های موتور، عملکرد کشتی، اطلاعات هواشناسی، آموزش و شبیه سازی و کاهش آلودگی است. این مشارکت بهترین مفاهیم حمل و نقل را در بخش نرم افزاری و سخت افزاری ساخت کشتی به نمایش می گذارد. ما از این قرارداد خوشحالیم زیرا معتقدیم کشتی های امن تر و دقیق تر برای نسل آینده ساخته خواهد شد.

پروفسور "Deog Hee Doh" از دانشگاه KMOU در این ارتباط گفت: این همکاری می تواند اساس و پایه توسعه کشتی های خودران باشد.این دانشگاه دریایی و اقیانوسی کره شیوه آموزش، تحقیقات و آزمایش های عملی مشترک را برای اعتبار سنجی عملیات با استفاده از اینترنت اشیا (IoT)  انجام داده و در صدد ساخت یک کشتی ایده آل با کاهش هزینه ها ی سوخت است.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>