اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

حمل ونقل دیجیتالی

پیوستن دو شرکت Hapag-Lloyd و ONE به اتحادیه سراسری خطوط دیجیتالی شرکت های حمل و نقل تعداد شرکت های این گروه را به 6 شرکت رساند.

اتحادیه شرکت های حمل و نقل دیجیتالی تجاری که توسط شرکت Maersk و IBM تأسیس شده و در ادامه روند آن CMA CGM به آن پیوسته بودند، اخیرا تصمیم گرفتند با همکاری و مشارکت هم بزرگ ترین شرکت حمل و نقل دیجیتالی جهان را تشکیل دهند.

"Martin Gnass" مدیر عامل فناوری و اطلاعات شرکت Hapag-Lloyd در ارتباط با پیوستن این خط کشتیرانی به TradeLens گفت: با تشکیل کنسرسیومی از چهار شرکت بزرگ کانتینری تحول بسیار ضروری در صنعت کانتینری ایجاد شده و به نظر می رسد با افزوده شدن دو شرکت بزرگ به آنها 6 شرکت بزرگ کانتینری بتوانند با گسترش زنجیره های حمل و نقلی ضمن تسریع در تجارت جهانی نیمی از محموله های کانتینری جهان را نیز جابه جا کنند. Hapag-Lloyd و ONE با استفاده از شبکه بلک چین نقش مهمی را با اتصال به شبکه TradeLens در زنجیره تامین کالا بازی خواهند کرد که انتظار می رود شرکت های دیگر کانتینری نیز به این گروه ملحق شوند.

مشارکت شرکت هیوندای کره جنوبی با اتحادیه جهانی
از سوی دیگر شرکت کره ای (Hyundai Merchant Marine (HMM اعلام کرد به اتحادیه حمل و نقل دیجیتالی ONE، Hapag-Lloyd و Yang Ming پیوسته است.بر اساس قراردادی که در 19 ژوئن در "تایپه" امضاء شد چهار خط کشتیرانی تصمیم دارند با دستیابی به کشتی های جدید به صنعت دیجیتالی خطوط کانتینری کمک کنند.

"Jeremy Nixon" مدیر عامل شرکت ONE در این زمینه گفت: شرکت HMM کره جنوبی فرصت مناسبی را فراهم می کند تا این اتحادیه به ظرفیت سازی خود ادامه دهد در این ارتباط 12 کشتی کانتینری مگاماکس با ظرفیت 23 هزار TEU با استفاده از آخرین فناوری به کره جنوبی سفارش داده تا در سه ماهه دوم سال 2020 تحویل دهد. این کشتی ها در خدمت اتحادیه جهانی حمل و نقل دیجیتالی قرار خواهد گرفت.

"Jae-hoon Bae" مدیر عامل HMM نیز گفت: عضویت در اتحادیه دیجیتالی افتخار زیادی برای ما به شمار می‌رود. ما متقاعد شده ایم که برای موفقیت هرچه بیشتر و بالا بردن ارزش افزوده از تجربه های ترکیبی اتحادیه، مهارت های استراتژیک و ناوگان رقابتی و متمرکز قوی برخوردار شویم.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>