اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

عضو اتاق بازرگانی ایران در توصیف شرایط امروز بنادر ایران گفت: امروز بنادر ما با پایین ترین ظرفیت فعال اند.

اخیرا مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرده است که با توجه به این که بعضی قراردادها به دلیل نوسانات ارزی دچار مشکلاتی شده است، این سازمان از سرمایه گذاران حمایت می کند؛ اما سید حسین معروف عضو اتاق بازرگانی ایران و بوشهر در گفت وگو با خبرنگار این شبکه خبری می گوید: بخش خصوصی باید در جایی سرمایه گذاری کند که تضمین بازگشت سرمایه داشته باشد؛ زمانی که وضعیت صادرات و واردات کشور اسف بار است بخش خصوصی استقبالی برای سرمایه گذاری در بنادر از خود نشان نمی دهد.

بنادر ایران

وی در ادامه افزود: در حال حاضر بنادر ما با پایین ترین ظرفیت خود فعالیت می کنند.

عضو اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه واردات کشور به شکل حیرت انگیزی کاهش یافته است، افزود: بنادر کشور به ویژه بندر بوشهر بسیار وضعیت نامطلوبی دارند.

این فعال اقتصادی در خصوص ارائه تسهیلات از سوی سازمان بنادر و دریانوردی به سرمایه گذارانی که در بخش گردشگری دریایی در بنادر ورود پیدا می کنند، این گونه گفت: وقتی مردم ما در تأمین درآمدها برای زندگی عادی روزمره دچار مشکل هستند چگونه سرمایه گذار بخش خصوصی می تواند تضمینی برای بازگشت سرمایه در این حوزه داشته باشد.

معروف به رسوب کالا در بنادر کشور اشاره کرد و گفت: دولت مجوز حل وفصل این موضوع را از سران سه قوه دارد؛ اما به نظر من عزمی برای حل این مشکل وجود ندارد؛ تصور نمی کنم از کالاهایی که در بنادر کشور رسوب کرده اند به واسطه گرمای جنوب، دیگر چیزی باقی مانده باشد.

این فعال اقتصادی در انتقاد به این موضوع که زمانی معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد که بیاید ارز 4200 تومانی برای ورود کالا بگیرید و در راستای این موضوع افرادی ثبت سفارش کردند اما زمانی که کالا به بندر رسید دولت اعلام کرد که امروز ارز 10 هزار تومان شده و شما باید مابه التفاوت آن را پرداخت کنید، گفت: کدام منطقی این موضوع را تائید می کند به اعتقاد بنده این موضوع خلف وعده و بداخلاقی است.

منبع: تین نیوز

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>