اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

انجمن جهانی فولاد گزارش تولید فولاد خام در کشورهای مختلف جهان را منتشر کرد. طبق این گزارش، میزان تولید فولاد خام جهان در شش ماه اول سال 2019، 925.1 میلیون تن بوده که 4.9 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است. در این مدت آسیا 660.2 میلیون تن، فولاد خام تولید کرده است که رشد 7.4 درصدی را نسبت به شش ماه ابتدای سال 2018 داشته است.

در اروپا 84.7 میلیون تن فولاد خام با کاهش 2.5 درصدی تولید شد. همچنین امریکا شمالی در شش ماه ابتدای سال 2019، 60.1 میلیون تن فولاد خام تولید کردند و رشد 1.4 درصدی را رقم زدند. در کشورهای C.I.S. هم 50.5 میلیون تن فولاد خام تولید شد که دقیقا برابر یا میزان مدت مشابه سال گذشته بوده است. به این ترتیب در شش ماه ابتدای سال 2019، تنها اروپایی ها هستند که با کاهش تولید مواجه شده اند.

چین مانند همیشه در صدر تولیدکنندگان فولاد جهان قرار دارد. این کشور در ماه ژوئن 2019، 87.5 میلیون تن فولاد تولید کرد که با رشد 10 درصدی نسبت به ژوئن سال 2018 همراه بوده است. در این مدت، هند 9.3 میلیون تن فولاد خام تولید کرد که آن هم رشد 4 درصدی داشته است. ژاپن دیگر تولیدکننده آسیایی در این ماه، 8.8 میلیون تن فولاد خام تولید کرد که البته کاهش 0.4 درصدی را تجربه کرد. کره جنوبی هم دراین ماه، 6 میلیون تن فولاد تولید کرد که رشد 2.6 درصدی را نشان می دهد. به نظر می رسد در آسیا، بیشترین کاهش تولید مربوط به کره جنوبی بوده است.

ایران چقدر فولاد تولید کرد؟
انجمن جهانی فولاد خبر داد: طی نیمه نخست سال2019میلادی، تولید فولاد خام ایران و جهان نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب5.6 درصد و 4.9 درصد افزایش یافت.

به گزارش شاتا از ایمیدرو، به نقل از انجمن جهانی فولادWorld Steel Association، ایران در نیمه نخست سال 2019میلادی، 12میلیون و 788 هزار تن فولاد خام تولید کرد که حاکی از رشد 5.6 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، 12 میلیون و 110هزار تن بود.

همچنین ایران طی ماه ژوئن 2019 میلادی، 2 میلیون و 165 هزار تن فولاد خام تولید کرد. این آمار در مدت مشابه سال گذشته میلادی، 2میلیون و 40هزار تن بود که رشد 6.1 درصدی تولید فولاد خام نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>