اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

مسعود خوانساری درباره تصویب استخراج رمز ارز در کمیسیون اقتصادی دولت گفت: یکی از مهم ترین و بزرگ ترین مشکلاتی که کشور با آن مواجه است، این است که با مسائل صفر و یکی برخورد می کنیم؛ مسائل را یا آزاد می کنیم یا ممنوع و هیچ راه حلی ارائه نمی کنیم.

وی با اشاره به متداول شدن استفاده از رمز ارزها در دنیا، تصریح کرد: در حال حاضر در برخی از کشورها برای استخراج رمزارزها یارانه و تشویقی می دهند و با توجه به شرایطی که کشور در آن قرار دارد، ما نیز نباید از دنیا در این زمینه عقب بیفتیم.

رییس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به مصرف بالای برق برای استخراج رمزارزها اظهار داشت: می توان تعرفه مشخصی را برای مصرف برق رمز ارزها در نظر گرفت. همچنین می توان مکانیزم هایی را درباره بحث بازگشت ارز حاصل از استخراج آن در نظر گرفت.

خوانساری تأکید کرد: با این حال برخورد حذفی با موضوع استخراج رمزارزها بسیار خطرناک و نگران کننده است و ما نباید به این موضوع صفر و یکی نگاه کنیم.

ارسال پیشنهادات اصلاحی بودجه بخش خصوصی به دولت
وی همچنین درباره 3 پیشنهاد بخش خصوصی برای اصلاح ساختار بودجه (حذف یارانه های پنهان، حذف ارز 4200 تومانی و کاهش بودجه شرکت های دولتی) گفت: این پیشنهادات را در قالب نامه ای تنظیم کرده و به دولت ارسال خواهیم کرد.

رییس اتاق تهران خاطرنشان کرد: نمی دانیم که دولت تا چه اندازه به این اصلاحات توجه و عمل کند ولی امیدوار هستیم که دولت حرف بخش خصوصی را بپذیرد.

منبع:ایبنا

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>