اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

با اجرای طرح تشویق در حوزه حمل کالای اساسی رانندگان فعال، لاستیک با نرخ مصوب دریافت می کنند. رانندگان مشمول طرح باید، سه فقره بارنامه کالای اساسی یا سه هزار کیلومتر کارکرد در این حوزه داشته باشند.

به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمد قبله گفت: با تصمیم معاونت بازرگانی داخلی، طرح ویژه تشویق رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل کالا های اساسی اجرایی شد.

لاستیک

مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: در قالب این طرح که با هدف سرعت بخشی به تخلیه کالاهای اساسی وارداتی از گمرکات اجرایی می شود، مقرر است، خودرو های فعال در این حوزه با نرخ مصوب، لاستیک سنگین دریافت کنند.

وی در توضیح طرح مذکور اضافه کرد: این طرح تحویل لاستیک با نرخ مصوب به ناوگان فعال در حوزه حمل و نقل کالا های اساسی، خودرو های سنگینی را در بر می گیرد که حداقل سه فقره بارنامه کالای اساسی از بندر امام به همه نقاط کشور را داشته باشند یا کیلومتر کارکرد آن ها در این حوزه به سه هزار کیلومتر برسد.

به گفته وی این طرح با مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور اجرایی می شود. لاستیک‌های تحویلی با ارز 4200 تومان قیمت گذاری شده است.

معاون بازرگانی داخلی پیشتر از واردات اقلام اساسی مورد نیاز خبر داده و تأکید کرده بود هیئتی از این معاونت برای تعیین تکلیف اقلام دپو شده در گمرکات به بندر امام اعزام خواهند شد و هیچ کمبودی از این منظر متوجه کشور نیست.

منبع: تین نیوز 

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>