اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

شرکت NYK ژاپن به منظور رفاه حال دریانوردانی که در خارج از این کشور استخدام شده اند یک سیستم دریافت و پرداخت پول الکترونیکی را بر روی یک تلفن هوشمند طراحی کرده است.

این سیستم دریافت و پرداخت که به MarCoPay معروف است با همکاری یک گروه بین المللی فیلیپینی راه اندازی شده است. بر اساس این گزارش MarCoPay یک برنامه پول الکترونیکی است که به طور عمده برای دریانوردانی که خارج از ژاپن به استخدام شرکت های کشتیرانی درآمده اند ارسال، دریافت و برداشت پول نقد، وام های بانکی و پوشش های بیمه ای را از طریق برنامه های هوشمند تلفن همراه امکان پذیر کرده است.
شرکت NYK هدف از این برنامه را حمایت از دریانوردان و خانواده های آنان می داند و معتقد است با استفاده از سیستم MarCoPay دریافت حقوق و خرید روزانه در کشتی ها برای اعضای خدمه آسان تر شده و می توانند به صورت غیر نقدی پول های خود را به صندوق واریز و یا به کشور های دیگر ارسال کرده و از دستگاه‌های خودپرداز هرجای دنیا برداشت کنند.
در گزارش منتشر شده از سوی مسئولان NYK آمده است MarCoPay پتانسیل تبدیل شدن به یک برنامه جهانی را دارد و این شرکت قصد دارد تا شبکه ای را گسترش دهد که توسط صاحبان کشتی ها و شرکت‌های مدیریت خطوط کشتیرانی مورد استفاده قرار گیرد.

منبع: مانا

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>