اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

هفت میلیون و 39 هزار و 356 تن کالا در چهارماه نخست امسال از راه ریلی هرمزگان جابه جا شد که این میزان در همسنجی با پارسال هفت درصد افزایش نشان می دهد.

مدیرکل راه آهن هرمزگان گفت: دو میلیون و 455 هزار و 357 تن از این کالاها از مبادی ایستگاه های گل گهر، معدن گل گهر و بندرشهید رجایی بارگیری شد.

جابه‌جایی کالا از راه ریلی هرمزگان

حسن ماسوری افزود: کالاهای بارگیری شده شامل مواد معدنی و کالاهای تجاری از جمله کانتینر و محموله های ترانزیتی بوده که به مقصد مختلف داخلی و خارجی ارسال شد.

وی بیان داشت: چهار میلیون و 583 هزار و 999 تن انواع محموله و مواد معدنی نیز در پالایشگاه، منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس(بارکو)، بندر شهید رجایی و خطوط تخلیه دستی مانوری تخلیه شد که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12درصد افزایش داشته است.

مدیرکل راه آهن هرمزگان اظهار داشت: همچنین در این مدت تُن کیلومتر مرزی به میزان دو میلیارد و 799 میلیون و 879 هزار و203 تن رسید که در همسنجی با پارسال 9 درصد افزایش داشته است.

ماسوری گفت: عملکرد بندر شهید رجایی نیز در این مدت 3 میلیون و 209 هزار و 989 تن کالا با پنج درصد افزایش و در زمینه عملکرد کانتینر نیز اقدام به حمل 15 هزار و 570 ( TEU) کرده است.

منبع: تین نیوز

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>